Gruppe 05 - Spisshunder    

Jämthund    

Ring: 1 Dommer: Øybakken, Kjell    

Juniorklasse - Hannhund    

1

 

Palukujan Munter Fin31406/06, 22/05/06, Hagen, Ole Kristian, Vaker, 3512 Hønefoss Koota, Taito, Finland  (S JCH Spets-Lappens Sakke - FIN JCH Huhtian Manta) 1.2.

2

 

Zarek 16104/06, 27/04/06, Grå Christiansen, Ole-Magnus, Lystvet, 1816 Skiptvet Ryden, Kent, 2846  Bøverbru  (Östholmens Izor - Porkkasuon Cindy) 1.1.CK.1BHK.BIR.

Unghund Klasse - Hannhund    

3

 

Härkilas Micko Ii S42456/2005, 30/05/05, Grå Berg-Jacobsen, Erik, Vøyen Terrasse 36 A, 1384 Asker Davidsson, Lennart Og Solvy, Sverige  (SJCH SUCH Lundbergs Dino - S UCH S J(L)CH Härkilas Äjla Ii) 2.

4

 

Miko 19588/05, 23/04/05, Grå Lønneid, Mads Petter, Dølerudvn 9, 3520 Jevnaker Lønneid, Mads Petter, 3520  Jevnaker  (Norrbo-Stugans Gunnar - Lånådalens Finni) 2.

Åpen Klasse - Hannhund    

5

 

Tjärnbackens Rex S69203/2004, 28/11/04, Grå Fjeldvang, Kai, Fjeldvang, 1927 Rånåsfoss Bergqvist, Jonas, Sverige  (S JCH S UCH Ryda Tallens Grappo - Marjo-Kummun Feera) 1.1.

6

 

Veikulåsens Birk 05560/05, 03/12/04, Grå Østby Marianne/Strøm Lars E, Blåveisvn 11, 2034 Holter Skiaker Leif Og Liv, 2690  Skjåk  (N FIN UCH FIN JCH Vasurin Elvis - Korvenkontion Bertta) 2.

Brukshundklasse - Hannhund    

7

 

Veikulåsens R-M Sigge 23660/05, 01/09/05, Grå Auren, Jarle, 3528 Hedalen Skiaker Leif Og Liv, 2690  Skjåk  (FIN UCH FIN JCH Mustankorven Rambo - FIN JCH FIN UCH Kuorikan Miina) 2.

8

 

Birk 20744/02, 14/05/02, Grå Fjeldskogen, Ronny, 1954 Setskog Lunde, Alf Jonny, 2030  Nannestad  (Nolruns Viking - Tinka) 1.1.CERT.2.BHK

Juniorklasse - Tispe    

9

 

Kaya 20818/06, 10/04/06, Grå Dokk, Bjørn Håkon, 2647 Sør-Fron Sagmoen, Knut Arne / Arne Støholen, 2500  Tynset  (S JCH S UCH Ryda Tallens Grappo - Nilla) 2.

10

 

Mira 17668/06, 27/04/06, Grå Thon, Bjørn, Sukke, 1593 Svinndal Ryden, Kent, 2846  Bøverbru  (Östholmens Izor - Porkkasuon Cindy) Trukket

Unghund Klasse - Tispe    

11

 

Hirvi 19591/05, 23/04/05, Grå Brørby, Per Martin, Nøklebygata 1, 3520 Jevnaker Lønneid, Mads Petter, 3520  Jevnaker  (Norrbo-Stugans Gunnar - Lånådalens Finni) 2.

12

 

Embla 11480/05, 25/05/05, Grå Aasegaard, Per Morten, Øvre Nygård 17 K, 1482 Nittedal Andersen, Håkon Bjørge, 3370  Vikersund  (N UCH N J(L)CH Storängens Bravo - Freja) 3.

Brukshundklasse - Tispe    

13

 

Gjærsøyvangen's Jenna 13716/03, 31/03/03, Grå Evensen, Stein Erik, Åsbakken, 2164 Skogbygda Vangen, Jon Steinar, 2114  Disenå  (SJCH SUCH SV-98 Täckeråkers Glader - N J(L)CH Haugmyra's Stoya) 2.

Norsk Elghund Grå    

Ring: 1 Dommer: Øybakken, Kjell    

Juniorklasse - Hannhund    

14

 

Bjønn Av Lirebu 09043/06, 27/02/06, Grå Egge, Per, Vestrumsbygda 8, 2879 Odnes Egge Per, 2879  Odnes  (N J(L)CH Esko Av Gausbu - N UCH N J(L)CH Tanja Av Lirebu) 1.1. CK 1BHK BIR

15

 

Ruffen 00571/07, 18/05/06, Grå Trandum, Arnt Kristian, Rønsen, 2080 Eidsvoll Sanner, Hogne, 2080  Eidsvoll  (Pelle - Gjæslia's Bella I I) 2.

16

 

Balder Av Lirebu 09042/06, 27/02/06, Grå Hauan, Espen, Nordre Øksne, 2864 Fall Egge Per, 2879  Odnes  (N J(L)CH Esko Av Gausbu - N UCH N J(L)CH Tanja Av Lirebu) 1.2  CK  2BHK.

17

 

Fann 05195/06, 26/03/06, Grå Skogen, Jan Helge, Finnkanten 4, 2680 Vågå Haugen, Magnar, 2760  Brandbu  (N UCH N J(L)CH Kvitskjæret's Fant Von Fanterud - N UCH N J(L)CH Binna Av Jeskefjell) 1.3  CK 3BHK

Unghund Klasse - Hannhund    

18

 

Rasken Ii 22526/05, 03/07/05, Grå Fjeldskogen, Ronny, 1954 Setskog Fjeldskogen, Ronny, 1954  Setskog  (N J(L)CH Elgar - Kaisa) 2.

Åpen Klasse - Hannhund    

19

 

Keiko 05230/04, 22/02/04, Grå Bye, Einar, Bjerkevn 43, 1350 Lommedalen Vedeler, Bernt Chr, 1482  Nittedal  (S UCH NORD J(L)CH FIN J(L)CH Koimyra's Storm - Nala) 3.

Brukshundklasse - Hannhund    

20

 

Rex 14189/01, 31/03/01, Grå Bergli, Arne, Åsgardane, 3550 Gol Dragerengen Atle/ Ringen Henning, 2847  Kolbu  (N J(L)CH Rulle Av Gunmark - N J(L)CH Milla) 2.

21

 

Anto Ragg 12636/05, 09/04/05, Grå Høsøien, Aud Tordis, Høsøien, 7374 Røros Hodøl, Anders A, 2555  Tufsingdalen  (Grom - N J(B)CH Tanja Miss Sixty) 1.4. CK.

22

 

Grom Av Jeskefjell 22749/04, 01/09/04, Grå Haugen, Magnar, Kjølvg 145, 2760 Brandbu Moland Åge Og Torunn, 3750  Drangedal  (N UCH N J(L)CH Bamse I - N J(L)CH Linda) 1.3 .CK.

23

 

Larvmarkens Mikke Fin38990/05, 05/06/05, Grå Gruehaugen, Bent, 2150 Årnes Nyman, Christer, Finland  (S UCH NORD J(L)CH FIN J(L)CH Koimyra's Storm - Larvmarkens Tella) 2.

24

 

Tass Av Torsdal 16270/05, 04/05/05, Grå Fjellheim, Tor, Torsdalsveien 1, 3766 Sannidal Fjellheim Tor Og Tom, 3766  Sannidal  (N J(L)CH Koimyra's Ero - N J(L)CH Tanja Av Gausbu) 1.2. CK.

25

 

Lukkas 12715/04, 12/05/04, Grå Rambøl, Tore, Strengen, 1860 Trøgstad Østby, Johannes, 1860  Trøgstad  (N UCH Fjellskogen's Varg - INT N UCH N J(L)CH Fagerjorden's Ulla) 1.

26

 

Grom 22701/05, 11/04/05, Grå Wadsten, Styrkar, 6364 Vistdal Hilmo, Jon Ingebrigt, 7590  Tydal  (N UCH N J(B)CH Joppe - Rl Hera) 1.1. CERT 4BHK

27

 

Max Av Lirebu 04404/05, 15/12/04, Grå Færgestad, Svein Aage, Nordre Ringstad, 1827 Hobøl Egge Per, 2879  Odnes  (N UCH N J(L)CH Bamse I - Mira Av Lirebu) 2.

Juniorklasse - Tispe    

28

 

Fia 11642/06, 11/05/06, Grå Lund, Joar, Vølner, 1923 Sørum Wien, Ulf Inge, 2120  Sagstua  (NORD J(L)CH Hero Av Gunmark - Åstdalen's Maja) 1.1.

Unghund Klasse - Tispe    

29

 

Gulla Av Jeskefjell 26752/05, 07/10/05, Grå Mathiesen, Linda, Sætre Bruk, 3475 Sætre Moland Åge Og Torunn, 3750  Drangedal  (N UCH N J(L)CH Ekko - N J(L)CH Linda) 1.2.

30

 

Pei Fang Lisa 15943/05, 22/05/05, Grå Asbjørn & Syver Fjeld, 2133 Gardvik Holmli Marianne, Holmli Brynjar, 7650  Verdal  (N J(L)CH Ullarhov's Gaus - N J(L)CH Elgbua's Sari)

1.1. HP

31

 

Mira 22528/05, 03/07/05, Grå Dynna, Øystein, 2015 Leirsund Fjeldskogen, Ronny, 1954  Setskog  (N J(L)CH Elgar - Kaisa) 2.

Åpen Klasse - Tispe    

32

 

Stella 07859/04, 26/02/04, Grå Tandberg, Harald, Fjellet, 1925 Blaker Smedholen, John, 1960  Løken  (Sarek - Mira) 2.

33

 

Kaisa 08461/00, 22/04/00, Grå Fjeldskogen, Ronny, 1954 Setskog Kongsrud, Sverre, 2213  Kongsvinger  (Hovland's Knall I I - Chera) 2.

34

 

Zeta 25373/04, 12/06/04, Grå Åmaaodt, Lars, Jogstad, 2020 Skedsmokorset Skjølås, Erland, 2090  Hurdal  (N J(L)CH N UCH Grim - N J(L)CH Tundra) 1.4.

35

 

Varga 17224/05, 15/04/05, Grå Nebylien, Nils, 2662 Dovre Dalum Odd Og Jan Erik, 2665  Lesja  (Ramses - Selbusjøens Sira) 1.3.

36

 

Tuva 08384/05, 25/02/05, Grå Engeli, Iver, Onsaker, 3520 Jevnaker Stensrud, Anders, 2750  Gran  (N J(L)CH Ullarhov's Gaus - Pippi) 1.1. CK 1BTK BIM

37

 

Frida Av Lirebu 08889/05, 21/02/05, Grå Rønningen Bente Og Per Olav, Solhaugjordet 16, 2822 Bybrua Egge Per, 2879  Odnes  (N J(L)CH Ullarhov's Gaus - N UCH N J(L)CH Tanja Av Lirebu) 1.2. CK 2BTK

Brukshundklasse - Tispe    

38

 

Vindmyras Bella I I 09511/05, 11/04/05, Grå Gruehaugen, Bent, 2150 Årnes Gruehaugen Bent/ Grindvoll Anita, 2150  Årnes  (N UCH N JCH Losnabakken's Prins Kalix - N J(L)CH Jerva) 1.1.

39

 

Dyrehunden's Eitil 14197/04, 10/05/04, Grå Pettersen Kjell-P/ Foss Christina, Tumyrvn 2, 1482 Nittedal Pettersen Kjell-Petter, Foss Christina, 1482  Nittedal  (N J(L)CH N UCH Lodin - N J(L)CH Aja) 1.2.

Norsk Elghund Sort    

Ring: 1 Dommer: Øybakken, Kjell    

Brukshundklasse - Hannhund    

40

 

Frolingens Ask 23542/05, 09/09/05, Sort Vestgarden, Frode, Silentiavn 12, 3060 Svelvik Flatås Arve, 7600  Levanger  (Rappiso - Frolingens Raisa) 1.1 .CERT 1BHK BIR

Juniorklasse - Tispe    

41

 

Mira 09761/06, 16/03/06, Sort Våpenstad, Trond, Gauteidvn 222, 2016 Frogner Ekberg, Trond Otto, 1476  Rasta  (N UCH NV-04-06 Varg Av Elgberget - Tille Av Harvehaugen) 2.

Brukshundklasse - Tispe    

42

 

Svart Hunden's Bira 13012/05, 23/05/05, Sort Os, Emil Andre, Giskehagen 59, 0376 Oslo Storhaug Tore Og Berit Ø, 5452  Sandvoll  (N UCH Musti - N J(B)CH N UCH Ville Av Harvehaugen) 1.1.