PREMIELISTE FOR HADELANDSUTSTILLINGEN 2007 (kopiert fra Hadeland EHKs sider og komprimert). SLIDESHOW (stort - mange bilder).

























Slideshow med flere bilder! TAR TID å laste første gang - mange bilder! Fikk dessverre ikke tatt bilder av alle hundene på denne utstillingen... For mange hunder og ringer... Noen få hunder som har uthevet navn kan ses ved å klikke på link i resultatlista under. See a few more dogs from the link in the result list below. Slideshow with more pics! Huge - takes time to download the first time!



BIS Tara til Per Egge øverst. BIR/BIM NEG i midten. BIR BIS4 Kareler til høyre. BIS-finalen til venstre under og BIR/BIM Jämthund. Se resultat-listen for navn og opplysninger. GRATULERER! Foto: Irene Sørum







JÄMTHUND, UNGHUNDKLASSE, HANNHUND.
1 AUK, 1 AUKK, CK, 1 BHK, BIM, Tøff 10823/06, 21/03/06, Mathisen, Tor Arne, Vardalsvn 880, 2822 Bybrua Hvalstad, Knut, 2843 Eina (N S J(L)CH Brobackhedens Hector - Norrbo-Stugans Sava)
1 AUK, 2 AUKK, CK, Bleikenlia's Zorro 03722/06, 03/03/06, Holen Lene Og Svein, Sundflovn 61, Koppang, 2480 Koppang Løvbrøtte, Asgeir, 2760 Brandbu (N UCH N J(L)CH King - N UCH N J(L)CH Sari)
1 AUK, 3 AUKK, HP, Bjønnhjellen's Gorm 12613/06, 17/03/06, Næss, Ingvar, Nedre Begnamoen 21, 3517 Hønefoss Sandin Arne Og Liv Rode, 2743 Harestua (FIN JCH FIN UCH Raikukorven Roomeo - N S J(L)CH N S UCH Bjønnhjellen's Jenta)
1 AUK, 4 AUKK, HP, Bleikenlia's Grigg 03727/06, 03/03/06, Løvbrøtte, Asgeir, Retrumsvegen 11, 2760 Brandbu Løvbrøtte, Asgeir, 2760 Brandbu (N UCH N J(L)CH King - N UCH N J(L)CH Sari)
1 AUK, Bleikenlia's Moy 03723/06, 03/03/06, Røste, Rune, Knausen, 2866 Enger Løvbrøtte, Asgeir, 2760 Brandbu (N UCH N J(L)CH King - N UCH N J(L)CH Sari)
1 AUK, Bjønnhjellen's Cæsar 12612/06, 17/03/06, Solbjør, Hjalmar, Åslendevn 855, 2825 Gjøvik Sandin Arne Og Liv Rode, 2743 Harestua (FIN JCH FIN UCH Raikukorven Roomeo - N S J(L)CH N S UCH Bjønnhjellen's Jenta)
2 AUK, Birko 10824/06, 21/03/06, Hagen, Hans, 2714 Jaren Hvalstad, Knut, 2843 Eina (N S J(L)CH Brobackhedens Hector - Norrbo-Stugans Sava)
2 AUK, Hänsjöns Akke S17422/2006, 09/01/06, Bårnes, Tore, 3277 Steinsholt Bjørn, Mads, Sverige (S J(L)CH S UCH Sörombäckens Brasse - SJ(LÖ)CH N J(L)CH Klövkampens Era)
2 AUK, Bleikenlia's Barr 03726/06, 03/03/06, Nygård, Jan, Vestre Ådal, 3516 Hønefoss Løvbrøtte, Asgeir, 2760 Brandbu (N UCH N J(L)CH King - N UCH N J(L)CH Sari)
2 AUK, Veikulåsens M-R Ekko 08050/06, 08/03/06, Indset, Per Tore, Strandbygda, 2411 Elverum Skiaker, Leif, 2690 Skjåk (FIN J(L)CH Rusmosan Riki - FIN JCH FIN UCH Kuorikan Miina)
2 AUK, Silivilin Moppe Fin28102/06, 18/04/06, Pär Nilssen, Solvägen 10, 83076 Stugun,, Sverige Tienhaara Risto, Säräisniemi, Finland (Larsuddens Balo I - Loukkunevan Elli)
2 AUK, Røgdenstrandas Noah 12626/06, 13/03/06, Fredrikstad, Jørn, Pb 20, 2867 Hov Wålberg Odd, 2256 Grue Finnskog (FIN JCH FIN N UCH N J(L)CH Humu - N J(L)CH S JCH Byggningdalens Ronja)
2 AUK, Bleikenlia's Høvding 03725/06, 03/03/06, Sørli, Øyvind, Vestsidevn 725, 3522 Bjoneroa Løvbrøtte, Asgeir, 2760 Brandbu (N UCH N J(L)CH King - N UCH N J(L)CH Sari)
2 AUK, Bjønnhjellen's Nivo 12614/06, 17/03/06, Amundsen, Vegar, Furuseth, 2114 Disenå Sandin Arne Og Liv Rode, 2743 Harestua (FIN JCH FIN UCH Raikukorven Roomeo - N S J(L)CH N S UCH Bjønnhjellen's Jenta)
2 AUK, Rinnens Asse S23590/2006, 20/02/06, Salama Birgitta, Smolmark Nedre Hagen, 67293 Årjäng, , Sverige Birgitta Og Jorma Salama, 67293 Årjäng, Sverige (S(J)CH Ackers Trotyl - Tassi)
3 AUK, Raiakk 10822/06, 21/03/06, Bjørklund, Odd Harry, 2847 Kolbu Hvalstad, Knut, 2843 Eina (N S J(L)CH Brobackhedens Hector - Norrbo-Stugans Sava
JÄMTHUND, ÅPEN KLASSE, HANNHUND.
1 AK, 1 AKK, CK, Pondus S40432/2005, 29/04/05, Holmgren, Morten, Haslerud, 2162 Brårud Axelsson Marit, 67152 Arvika, Sverige (Härkilas Nito I - Haugmyras Lovis)
1 AK, 2 AKK, CK, Gjærsøyvangen's Casper 13714/03, 31/03/03, Vangen, Jon Steinar, 2114 Disenå Vangen, Jon Steinar, 2114 Disenå (SJCH SUCH SV-98 Täckeråkers Glader - N J(L)CH Haugmyra's Stoya)
1 AK, 3 AKK, Miko 19588/05, 23/04/05, Lønneid, Mads Petter, Dølerudvn 9, 3520 Jevnaker Lønneid, Mads Petter, 3520 Jevnaker (Norrbo-Stugans Gunnar - Lånådalens Finni)
1 AK, 4 AKK, Palukujan Munter Fin31406/06, 22/05/06, Hagen, Ole Kristian, Vaker, 3512 Hønefoss Koota, Taito, Finland (S JCH Spets-Lappens Sakke - FIN JCH Huhtian Manta)
2 AK, Rugg 22848/05, 04/09/05, Monsen, Frank, Åsvangvn 264, 2334 Romedal Torgersrud, Jan Petter, 2218 Lundersæter (Max - Mia)
2 AK, Fjell 26116/05, 17/05/05, Jacobsen, Rickard, Sund 759, S-820 46 Ramsjö, Sverige Lunde, Alf Jonny, 2030 Nannestad (Kvist - Tinka)
2 AK, Oluf 19589/05, 23/04/05, Vik, Åge, 2750 Gran Lønneid, Mads Petter, 3520 Jevnaker (Norrbo-Stugans Gunnar - Lånådalens Finni)
2 AK, Gjærsøyvangen's Storm 13712/03, 31/03/03, Vangen, Trond Rune, 2114 Disenå Vangen, Jon Steinar, 2114 Disenå (SJCH SUCH SV-98 Täckeråkers Glader - N J(L)CH Haugmyra's Stoya)
2 AK, Tjärnbackens Rino S69207/2004, 28/11/04, Høines, Lasse, 2864 Fall Bergqvist, Jonas, 68050 Ekshärad, Sverige (SJCH SUCH Ryda Tallens Grappo - Marjo-Kommun Seera)
2 AK, Kingiuna's Karo 24465/04, 28/08/04, Sønsteby Ole Og Torunn, 2854 Eina Smestad Kjell, 2653 Vestre Gausdal (N S UCH N S J(L)CH Morbergs-Gårdens Ragg - Tail Tip's Tutta Ii)
2 AK, Holmsjöns Zorro S57177/2005, 15/08/05, Smerud, Lars, Aschimlinna 174, 2760 Brandbu Ensson, Bo / Johansson, Anneli, Sverige (FIN JCH FIN N UCH Norrmarkens Bigge - Holmsjöns Gina)
2 AK, Dihekas Dacke S31898/2003, 28/03/03, Rønold, Bjørn Strand, Rønold Gård, 2164 Skogbygda Furvik, Gunnar, Sverige (SUCH SJCH Våndarvets Jesper - Härkilas Vickie I)
3 AK, Lukas 26117/05, 17/05/05, Strand, Erik, Herkulesvn 110 D, 2165 Hvam Lunde, Alf Jonny, 2030 Nannestad (Kvist - Tinka)
JÄMTHUND, BRUKSHUNDKLASSE, HANNHUND.
1 BK, 1 BKK, CERT, 3 BHK, Vasamasan Kapu Fin25149/04, 17/03/04, Løite, Ole Arthur, Marjatun, 4980 Gjerstad Isokoski, Matti, Finland (Vasurin Ringo - Mimmi)
1 BK, 2 BKK, CK, 5 BHK, Nimo S40435/2005, 29/04/05, Sollihagen Marthe Og Per, Skogstad, 2160 Vormsund Axelsson Marit, Arvika, Sverige (SUCH SJCH Härkilas Nito I - Haugmyras Lovis)
1 BK, 3 BKK, N J(L)CH Mio 08943/03, 03/04/03, Hvalstad, Knut, 2843 Eina Hvalstad, Knut, 2843 Eina (N S J(L)CH Brobackhedens Hector - Norrbo-Stugans Sava)
1 BK, 4 BKK, Rinnens Teddi S65696/2003, 26/11/03, Danielsson, Per, Ø. Bønmon 3, Årjäng, , Sverige Birgitta Og Jorma Salama, Sverige (S(J)CH Ackers Trotyl - Tassi)
JÄMTHUND, CHAMPIONKLASSE, HANNHUND.
1 CHK, 1 CHKK, CK, 2 BHK, N UCH NORDV-06 Tim 09923/04, 21/03/04, Solbjør, Hjalmar, Solbjør Gård, 2825 Gjøvik Hvalstad, Knut, 2843 Eina (N S J(L)CH Brobackhedens Hector - Norrbo-Stugans Sava)
1 CHK, 2 CHKK, CK, 4 BHK, SJCH SUCH Rinnens Tudor S65700/2003, 26/11/03, Persson Mats, Norsvändan 11, 66050 Vålberg, , Sverige Birgitta Og Jorma Salama, Årjäng, Sverige (S(J)CH Ackers Trotyl - Tassi)
1 CHK, 3 CHKK, CK, Ludde 08944/03, 03/04/03, Rolund, Ola, Bønsnesvn 216, 3530 Røyse Hvalstad, Knut, 2843 Eina (N S J(L)CH Brobackhedens Hector - Norrbo-Stugans Sava)
1 CHK, 4 CHKK, N UCH N J(L)CH Skavåsen's Christer 18878/00, 10/06/00, Bjerkeland, Bård, Hans Holens Gate 6, 2003 Lillestrøm Langerud Arne Håkon Og Knut Sverre, 3277 Steinsholt (INT S N UCH S JCH Askesjöns Douglas - Lysti)
JÄMTHUND, VETERANKLASSE, HANNHUND.
1 VET, 1 VETK, HP, N S J(L)CH Brobackhedens Hector S39404/96, 30/05/96, Rolund, Ola, Bønsnesvn 216, 3530 Røyse Vesterlund, Svin-Eric, Sverige (SUCH SJCH Uman Stej - SUCH SJCH Fäbohöjdens Klinta)
JÄMTHUND, AVLSKLASSE, HANNHUND.
1 AVL, HP, N S J(L)CH Brobackhedens Hector S39404/96, 30/05/96, Rolund, Ola, Bønsnesvn 216, 3530 Røyse Vesterlund, Svin-Eric, Sverige (SUCH SJCH Uman Stej - SUCH SJCH Fäbohöjdens Klinta)
JÄMTHUND, JUNIORKLASSE, TISPE.
1 JK, 1 JKK, CK, Ellisol's Marta 25390/06, 01/11/06, Olimb, Per, Gjerdingveien, Olum, 3520 Jevnaker Jønnes Ellen Martine, 3522 Bjoneroa (N FIN UCH FIN JCH Vasurin Elvis - Jahtitassun Bella)
1 JK, 2 JKK, Ellisol's Arja 25393/06, 01/11/06, Øfstaas, Hallvard, 2846 Bøverbru Jønnes Ellen Martine, 3522 Bjoneroa (N FIN UCH FIN JCH Vasurin Elvis - Jahtitassun Bella)
JÄMTHUND, UNGHUNDKLASSE, TISPE.
1 AUK, 1 AUKK, Xena 16290/06, 28/05/06, Feet, Marthe Og Svenn Tore, Gotaasalleen 3, 2050 Jessheim Aamodt, Elfrid, 1350 Lommedalen (FIN J(L)CH Rusmosan Riki - Kita)
1 AUK, 2 AUKK, Tina 16291/06, 28/05/06, Aamodt, Elfrid, Kampevn 64, 1350 Lommedalen Aamodt, Elfrid, 1350 Lommedalen (FIN J(L)CH Rusmosan Riki - Kita)
2 AUK, Puironkorven Nelli Fin30531/06, 30/04/06, Rønaas, Nils Sv, Greni Mellem, 2160 Vormsund Anttonen, Hannu, Finland (S JCH Jojje - FIN UCH FIN JCH NORDV-05 Pimu)
2 AUK, Raska 06953/06, 08/12/05, Trøen, Omar, Øvre Rendal, 2485 Rendalen Lo, Ove Helge, 7335 Jerpstad (N UCH N J(L)CH Elgkollen's Sako - Klövkampens Ina)
2 AUK, Vienankarhun Furia S55914/2006, 30/04/06, Omar Trøen/Jon Reidar Stormyrengen, Øvre Rendal, 2485 Rendalen Alahonko, Seppo, Finland (FIN UCH FIN JCH Nissas Jepp - Mustankorven Mira)
2 AUK, Røgdenstrandas Tyra 12631/06, 13/03/06, Simarud, Martin, Nymostubben 6, 3516 Hønefoss Wålberg Odd, 2256 Grue Finnskog (FIN JCH FIN N UCH N J(L)CH Humu - N J(L)CH S JCH Byggningdalens Ronja)
2 AUK, Bertu 22197/06, 08/05/06, Inger og Christian Stenersen, 2750 Gran Hvalsbråten, Magne, 2750 Gran (Norbo-Stugans Tello - Tåråfjell's Atilla)
2 AUK, Bjønnhjellen's Wilma 12616/06, 17/03/06, Sollihagen, Marthe Og Per, Skogstad, 2160 Vormsund Sandin Arne Og Liv Rode, 2743 Harestua (FIN JCH FIN UCH Raikukorven Roomeo - N S J(L)CH N S UCH Bjønnhjellen's Jenta)
3 AUK, Ulva 22196/06, 08/05/06, Olsen, Tom, Grinilinna 34, 2750 Gran Hvalsbråten, Magne, 2750 Gran (Norbo-Stugans Tello - Tåråfjell's Atilla)
3 AUK, Holmsjöns Nita S33318/2006, 11/04/06, Drognes, Knut, Gamleveien, 2150 Årnes Bo Ensson / Anneli Johansson, Sverige (FIN JCH FIN N UCH N J(L)CH Humu - Holmsjöns Gina)
JÄMTHUND, ÅPEN KLASSE, TISPE.
1 AK, 1 AKK, CK, 2 BTK, Zita S40434/2005, 29/04/05, Bergedahl Morten, Liljevn. 4, 3520 Jevnaker Axelsson Marit, Arvika, Sverige (SUCH SJCH Härkilas Nito I - SUCH SJCH Haugmyras Lovis)
1 AK, 2 AKK, CK, Ronja 26118/05, 17/05/05, Snerten, Kjell, 2032 Maura Lunde, Alf Jonny, 2030 Nannestad (Kvist - Tinka)
1 AK, 3 AKK, Bjønnhjellen's Lotta 07750/05, 05/02/05, Bjerkeland, Bård, Hans Holens Gate 6, 2003 Lillestrøm Sandin Arne Og Liv Rode, 2743 Harestua (S J(L)CH S UCH Ryvikens Viskas - N S J(L)CH N S UCH Bjønnhjellen's Jenta)
1 AK, 4 AKK, Sala 09924/04, 21/03/04, Sætra, Hans, 2843 Eina Hvalstad, Knut, 2843 Eina (N S J(L)CH Brobackhedens Hector - Norrbo-Stugans Sava)
1 AK, Bjønnhjellen's Bjørk 07749/05, 05/02/05, Granheim, Arvid, Bergmo, 2635 Tretten Sandin Arne Og Liv Rode, 2743 Harestua (S J(L)CH S UCH Ryvikens Viskas - N S J(L)CH N S UCH Bjønnhjellen's Jenta)
1 AK, Sissi S41912/2005, 24/05/05, Smedstad, Kjell, 2653 Vestre Gausdal Kolberg, Patrik, Arvika, (Sørfinnskogens Tjabo - Morabyn's Alva)
1 AK, Hirvi 19591/05, 23/04/05, Brørby, Per Martin, Nøklebygata 1, 3520 Jevnaker Lønneid, Mads Petter, 3520 Jevnaker (Norrbo-Stugans Gunnar - Lånådalens Finni)
2 AK, Emma 19593/05, 23/04/05, Vik, Åge, 2750 Gran Lønneid, Mads Petter, 3520 Jevnaker (Norrbo-Stugans Gunnar - Lånådalens Finni)
2 AK, Gråbeinjakta's Taiga 23936/04, 29/05/04, Amundsen, Vegar, Furuseth, 2114 Disenå Amundsen Vegar, 2114 Disenå (Ragge - Haugmyra's Sari)
2 AK, Ellisol's Raisa 10819/05, 22/02/05, Bølviken Aud og Leif Harald, Kleiva 1, 3522 Bjoneroa Jønnes Ellen Martine, 3522 Bjoneroa (FIN UCH FIN JCH Elimon Salon Mökö - Jahtitassun Bella)
2 AK, Siri 09926/04, 21/03/04, Hvalstad, Knut, 2843 Eina Hvalstad, Knut, 2843 Eina (N S J(L)CH Brobackhedens Hector - Norrbo-Stugans Sava)
JÄMTHUND, BRUKSHUNDKLASSE, TISPE.
1 BK, 1 BKK, CERT, 4 BTK, NORDJV-06 Veikulåsens R-M Frida 23666/05, 01/09/05, Olsen, Rune/ Robøle, Oddrun, Dale, 2950 Skammestein Skiaker Leif Og Liv, 2690 Skjåk (FIN UCH FIN JCH Mustankorven Rambo - FIN JCH FIN UCH Kuorikan Miina)
1 BK, 2 BKK, CK, Boråsens Fanny S16371/2005, 26/01/05, Björkman Malin, Nore Långmon, 68050 Ekshärad, , Sverige Berggren Kjell, 68432 Munkfors, Sverige (Holmsjöns Talo - Boråsens Diana)
1 BK, 3 BKK, CK, Bjønnhjellen's Troya 07748/05, 05/02/05, Sollihagen Marthe Og Per, Skogstad, 2160 Vormsund Sandin Arne Og Liv Rode, 2743 Harestua (S J(L)CH S UCH Ryvikens Viskas - N S J(L)CH N S UCH Bjønnhjellen's Jenta)
1 BK, 4 BKK, Jaktvollens Embla 08995/04, 04/03/04, Knudsen, Lena, Tjuvskjar, 9470 Gratangen Kvam Snorre Ward Og Eilertsen Nina Mari, 7355 Eggkleiva (INT N S UCH N J(B)CH N J(L)CH Jaktvollens Sarek - N UCH SV-04-06 Tulta)
1 BK, Akita 10608/05, 29/05/05, Tidemandsen, Bjørn, Veldresagvn 147, 2380 Brumunddal Solberg, Reidun Solem, 2090 Hurdal (N UCH Jamtbua's Pjakken - Zenta)
1 BK, Bjønnhjellen's Ackiba 15846/03, 13/05/03, Rønaas, Nils, Greni Mellem, 2160 Vormsund Sandin Arne Og Liv Rode, 2743 Harestua (N J(L)CH Fäbohöjdens Freddy - N S J(L)CH N S UCH Bjønnhjellen's Jenta)
2 BK, Veikulåsens Iris 05564/05, 03/12/04, Ven, Einar, Asplia, 7200 Kyrksæterøra Skiaker Leif Og Liv, 2690 Skjåk (N FIN UCH FIN JCH Vasurin Elvis - Korvenkontion Bertta)
2 BK, Hirmukorven Rira Fin45498/05, 16/06/05, Feet, Svenn Tore, Gotaasalleen, 2050 Jessheim , (FIN N JCH Rusmosan Riki - Hirmukorven Tellu)
JÄMTHUND, CHAMPIONKLASSE, TISPE.
1 CHK, 1 CHKK, CK, 1 BTK, BIR, 2. BIS N UCH N J(L)CH NV-05 Ilves 08946/03, 03/04/03, Olsen, Gustav, Modumvn 184, 3410 Sylling Hvalstad, Knut, 2843 Eina (N S J(L)CH Brobackhedens Hector - Norrbo-Stugans Sava)
1 CHK, 2 CHKK, CK, 3 BTK, N UCH N J(L)CH Sari 08945/03, 03/04/03, Løvbrøtte, Asgeir, Retrumsvegen 11, 2760 Brandbu Hvalstad, Knut, 2843 Eina (N S J(L)CH Brobackhedens Hector - Norrbo-Stugans Sava)
JÄMTHUND, AVLSKLASSE, TISPE.
HP, 2 AVLK, Norrbo-Stugans Sava S38114/2001, 15/05/01, Hvalstad, Knut, 2843 Eina Zakrisson, Örjan, Sverige (N S UCH N S JCH INT UCH Slugg - FIN UCH Niisku)
JÄMTHUND, OPPDRETTERKLASSE, TISPE.
1 OPPDK, HP, Hvalstad, Knut, 2843 Eina.
2 OPPDK, HP, Bjønnhjellens kennel, Arne og Liv Sandin, 2743 Harestua.
3 OPPDK, HP, Bleikenlias kennel, Asgeir Løvbrøtte, 2760 Brandbu.

KARELSK BJØRNHUND, JUNIORKLASSE, HANNHUND.
2 JK, Odin Av Falletbakken 25078/06, 10/11/06, Henrik Og Tom Olav Hauer, Skogmoen 2, 1970 Hemnes Pettersen Berit Og Arne Martin, 1970 Hemnes (N S UCH N S J(L)CH Storm Av Barlindås - Mia)
KARELSK BJØRNHUND, UNGHUNDKLASSE, HANNHUND.
2 AUK, Myltmyrens Jalo S31378/2006, 25/03/06, Pelsholsen Torgeir, Mariholtveien, 1066 Ugyldig Postnummer Olofsson Stefan, Østersund, Sverige (Canis Arctos Gorm - Molssin Mallu)
KARELSK BJØRNHUND, CHAMPIONKLASSE, HANNHUND.
1 CHK, 1 CHKK, CK, BIR 4.BIS N UCH Mikstuuran Vili S55650/2004, 26/05/01, Olsen, Gustav, Modumvn 184, 3410 Sylling Tanhua, Ari, Finland (FIN JCH Pihkanevan Pörri - Usvanniityn Missi)
KARELSK BJØRNHUND, JUNIORKLASSE, TISPE.
1 JK, 1 JKK, Kaja Av Falletbakken 25083/06, 10/11/06, Jim Tore Og Tore, Hagen, 1960 Løken Pettersen Berit Og Arne Martin, 1970 Hemnes (N S UCH N S J(L)CH Storm Av Barlindås - Mia)

NORSK ELGHUND GRÅ, JUNIORKLASSE, HANNHUND.
1 JK, 1 JKK, CK, Gokstadhaugen's Linus 08974/06, 08/04/06, Lund, Omar, Beitevegen 5, 2830 Raufoss Sørum, Irene, 3271 Larvik (N S J(L)CH Birk - N J(B)CH Linnea)
1 JK, 2 JKK, Gokstadhaugen's Svipp 08976/06, 08/04/06, Sørum Irene Og Gustav, Rømminga, Vestmarka, 3271 Larvik Sørum, Irene, 3271 Larvik (N S J(L)CH Birk - N J(B)CH Linnea)
1 JK, 3 JKK, Smalmyras R-R Romeo 10211/06, 15/04/06, Røe, Helge, Fuglåsen 21, 1488 Hakadal Lileng Sverre, 2427 Plassen (N UCH N J(L)CH Rago - INT N UCH N J(B)CH NORDV-04 Smalmyras Td-Raisa)
2 JK, Tresens Kraco 24759/06, 10/10/06, Nerseth, Even, 2847 Kolbu Follstad Olav, 2480 Koppang (N UCH N J(L)CH Knektedammen's Figo - N UCH Berthe Av Lirebu)
2 JK, Flötmarkens Öje S57279/2006, 13/08/06, Løkken Bjørn, Furuveien 23, 2743 Harestua Nilsson Olle, 79091 Idre, Sverige (FINJCH SUCH SJCH Kruunuåään Riki - Inka Av Söstu-Trönnes)
2 JK, Pirkaa 13049/06, 09/03/06, Frøsaker, Bent, Morterud Vestre, 2830 Raufoss Lundberg, Willy, 2410 Hernes (N J(L)CH Puck - N S J(L)CH N S UCH Blomskogens Kaisa)
2 JK, Rino 21520/06, 18/07/06, Jørstad, Olav, Nysethbakken 9, 2830 Raufoss Skartlien, Knut, 2881 Aust-Torpa (NORD J(L)CH NMEL-03 Mika - Birka)
2 JK, Rävas Kaiser Fin55038/06, 10/11/06, Grina, Egil, Maristugutua 24, 2730 Lunner Blomqvist, Erik, Finland (S UCH NORD J(L)CH FIN J(L)CH Koimyra's Storm - Rävas Isa)
2 JK, Gokstadhaugen's Bendik 08985/06, 15/04/06, Dalbu, Geir, Jevnakerdelet, 3520 Jevnaker Sørum, Irene, 3271 Larvik (INT N S UCH N S J(L)CH SV-02 Lotus - N S J(B)CH Offerdalens Fanta)
NORSK ELGHUND GRÅ, UNGHUNDKLASSE, HANNHUND.
1 AUK, 1 AUKK, CK, Midtskogmarkas Prins 00850/06, 02/12/05, Nesbakk, Frank, Skredderbakken 26, 2420 Trysil Myrhaug, Rune, 7340 Oppdal (N J(B)CH N UCH NV-04 Lekåsen's Tyr - N J(B)CH Gråfelddråpas Raya)
1 AUK, 2 AUKK, CK, Flötmarkens Veiko S16554/2006, 16/01/06, Krågsrud, Bjørn, Vestbygda, 2743 Harestua Nilsson Olle, Idre, Sverige (FINJCH SUCH SJCH Kruunuåään Riki - Kasurilan Noora)
1 AUK, 3 AUKK, HP, Slasken 07814/06, 13/03/06, Øvstsaas, Gunnar, 2864 Fall Burås, Kjell Ove, 1820 Spydeberg (S N J(L)CH S UCH Allert Av Lirebu - N J(L)CH Bura)
1 AUK, 4 AUKK, Balder Av Lirebu 09042/06, 27/02/06, Hauan, Espen, Nordre Øksne, 2864 Fall Egge Per, 2879 Odnes (N J(L)CH Esko Av Gausbu - N UCH N J(L)CH Tanja Av Lirebu)
1 AUK, Tass 00540/07, 10/03/06, Grina, Tore, Øvre Ringstadvei 59, 2750 Gran Grina, Tore, 2750 Gran (S UCH NORD J(L)CH FIN J(L)CH Koimyra's Storm - N J(L)CH Tara Av Lirebu)
1 AUK, Burre 00572/07, 18/05/06, Minde, Bjørn, Leikvinnsveien 29, 2740 Roa Sanner, Hogne, 2080 Eidsvoll (Pelle - Gjæslia's Bella II)
1 AUK, Ludvik 14623/06, 09/05/06, Johnsen, Robert & Eibjørg, Vienlinna 417, 2750 Gran Johnsen, Robert Og Eibjørg, 2750 Gran (N J(L)CH A-K Bamse - Jerva)
1 AUK, Veikulåsens R-I Boss 08069/06, 22/03/06, Knut S Sanbekk / Gerhard Syversen, Rukkedalen, 3540 Nesbyen Skiaker, Leif, 2690 Skjåk (FIN UCH NORD J(L)CH Hirviantin Roni - Tuuliharju Rali)
1 AUK, Baus 06940/06, 11/02/06, Granli, Arne, Bjørnemyrv 3, 2750 Gran Haugen, Magnar, 2760 Brandbu (N UCH N J(L)CH Rex - Raija)
2 AUK, Sølve 09962/06, 20/04/06, Andersen, Alf, Snertingdalsvn 2814, 2839 Øvre Snertingdal Andersen, Solveig Og Alf, 2839 Øvre Snertingdal (Ajaks - Bella)
2 AUK, Bono 09963/06, 20/04/06, Raade, Asle, Bleikenveien 56, 2760 Brandbu Andersen, Solveig Og Alf, 2839 Øvre Snertingdal (Ajaks - Bella)
2 AUK, Elgheias Buster I I 22712/06, 17/04/06, Lundgård, Petter, Steinsgårdvn. 30, 2032 Maura Hornås Ole-Petter A., 1940 Bjørkelangen (N UCH N JCH Losnabakken's Prins Kalix - N S J(L)CH Elgheias Guri)
2 AUK, Knektedammen's Storm 08331/06, 12/02/06, Østensen, Håkon, Hakloa Nordmarka, 0890 Oslo Næss Harald, 3060 Svelvik (Knektedammen's Bugg - Knektedammen's Tassa)
2 AUK, Norvinn 11028/06, 22/03/06, Hofsmarken, Aksel, 2711 Gran Teslow, Morten, 2770 Jaren (N S UCH N JCH Nico - Turi)
2 AUK, Nikko 12594/06, 16/03/06, Vingebakken, Per Idar, Nordås, 2848 Skreia Vingebakken, Per Idar, 2848 Skreia (FIN UCH NORD J(L)CH Peukaloisen Nikke - Tinka I)
2 AUK, Kvitskjæret's Buster 01712/06, 08/02/06, Kristiansen Jan, Marius Og Sindre, Ullersmovn 28, 2040 Kløfta Breen Bjørn Arild, Torgeir, Cecilie Og Kåre, 2055 Nordkisa (N J(L)CH Balder - N J(L)CH Berta)
2 AUK, Cato 09584/06, 21/01/06, Nerseth, Nub, 2847 Kolbu Bergheim, Harald/ Annel/ Larstuen S, 2850 Lena (S UCH S JCH Kleggelia's Trym - Bella)
2 AUK, Koimyra's Grant 19510/06, 17/05/06, Sjøberg, Ole Morten, Frilseth, 2080 Eidsvoll Seigerud Roger, 2223 Galterud (N J(L)CH Gnist - FIN JCH Larvmarkens Mira)
2 AUK, Åstdalen's Ecko 05411/06, 04/03/06, Strømsodd, Tormod, Strømsoddbygda, 3534 Sokna Sønsteby, Bjørn, 2380 Brumunddal (S UCH NORD J(L)CH FIN J(L)CH Koimyra's Storm - N J(L)CH Åstdalen's Menja)
2 AUK, Vindmyras Bamse 19523/06, 24/05/06, Fosserud, Lars Kr, Styri, 2080 Eidsvoll Gruehaugen Bent Og Grindvoll Anita, 2150 Årnes (S UCH NORD J(L)CH FIN J(L)CH Koimyra's Storm - N J(L)CH Jerva)
2 AUK, Trollelgen's Bono 13819/06, 09/03/06, Grå Sæthre, Anders, Solberg, 3480 Filtvet Frostad Rolf, 3400 Lier (INT N S UCH N S J(L)CH Trollelgen's Iver - Trollelgen's Sherpa)
2 AUK, Losnabakken's Frodo 00367/06, 19/12/05, Molstad, Svein, Midtvg 2, 2847 Kolbu Langset, Geir, 2635 Tretten (N S J(L)CH Oliver - INT N UCH Bella Av Høstskog)
2 AUK, Røff Av Lomesli 11871/06, 27/03/06, Venger, Johan Og Anders, Lena, 2850 Lena Johnsen Guttorm, 2750 Gran (N UCH N J(L)CH Ekko - Jerva)
2 AUK, A.F.Elgkrona's Burre 14654/06, 11/02/06, Grina, Egil, Maristugutua 24, 2730 Lunner Fossmo Arne, 2630 Ringebu (N J(L)CH A.F.Elgkrona's Eno - N JCH Älg Ols Ronja)
2 AUK, Tarzan Av Lomesli 11870/06, 27/03/06, Johansen, Rolf Egil, Bergetgutua 16, 2770 Jaren Johnsen Guttorm, 2750 Gran (N UCH N J(L)CH Ekko - Jerva)
3 AUK, Koimyra's Kasper 19513/06, 17/05/06, Smedsrud, Hans K, Flågenvn 9, 2750 Gran Seigerud Roger, 2223 Galterud (N J(L)CH Gnist - FIN JCH Larvmarkens Mira)
NORSK ELGHUND GRÅ, ÅPEN KLASSE, HANNHUND.
1 AK, 1 AKK, CK, 1 BHK, BIM, Maximus 10938/04, 14/05/04, Nordby, Jan Helge, Hunder, Barlund, 2636 Øyer Vala, Tom, 3848 Morgedal (N UCH Fjellskogen's Varg - Ronja Av Jeskefjell)
1 AK, 2 AKK, CK, A.F.Elgkrona's Baldrian 2 21030/05, 10/07/05, Tveten, Stein Olav, Stasjonsvn 11, 2743 Harestua Fossmo Arne, 2630 Ringebu (N UCH N J(L)CH Bamse I - N JCH Älg Ols Ronja)
1 AK, 3 AKK, Skinnemoens Brum 05333/05, 03/03/05, Roen, Jonny, Rute 527, 2870 Dokka Eidal Leif, 3350 Prestfoss (N UCH N J(L)CH Kvitskjæret's Fant Von Fanterud - N J(L)CH Manta)
1 AK, 4 AKK, Kvikk 20207/05, 16/06/05, Kvikstad, Kristian N, 2847 Kolbu Bergheim Harald/Annel/Larstuen S, 2850 Lena (Karro - Bella)
2 AK, Sandungskalven's Teddy 14973/05, 29/04/05, Klette, Jens, Dalheimvn 39, 2838 Snertingdal Nilsen Gunnar H, 0890 Oslo (N J(L)CH N UCH Lasse - N J(L)CH Sandungskalven's Vår)
2 AK, Gillerhaugen's Tass 00617/06, 12/07/05, Lien, Asbjørn, Rute 527, 2870 Dokka Lilleengen, Børre Mathias, 2827 Hunndalen (N J(L)CH Gillerhaugen's Storm - Karpaasin Fanny)
2 AK, Hero 11503/04, 02/03/04, Aas, Jens, Åsleia, 2080 Eidsvoll Mosebakken, Sverre, 2676 Heidal (Nordkroken Knotten - Nusse)
2 AK, Baltus 01934/04, 12/11/03, Sæteråsen, Petter, 2090 Hurdal Rønningen, Odd, 2860 Hov (Blyberget's Bertil - Kaisa)
2 AK, Bill 02048/06, 28/08/05, Stenberg, Trond, Mohagen 1, 2770 Jaren Lunder, Karen Marie, 2750 Gran (N S UCH N JCH Nico - Dorte)
2 AK, Ask 00704/04, 03/12/03, Lønnum, Per Thomas, Snertingdalsv 377, Redalen, 2836 Biri Aksnes, Hallvard, 7650 Verdal (N J(L)CH Max - N UCH Tjelderåsen's Y-Hera)
2 AK, Fløtmarkens Edde S56122/2003, 29/08/03, Krågsrud, Hans, Vestbygda, 2743 Harestua Nilsson, Olle, 79091 Idre, (FINJCH SUCH SJCH Harmaaraiden Jokeri - Tupu)
2 AK, Sang 14274/04, 10/05/04, Kvikstad, Kristian N, 2847 Kolbu Kvikstad, Kristian N, 2847 Kolbu (Karro - Erla)
3 AK, Mythos 10400/05, 24/02/05, Lundberg, Arnt, Lundberg Gård, 2150 Årnes Weng, Elisabeth Udnes, 2150 Årnes (N J(L)CH Balder - Flåtvikas Tilla)
3 AK, Busen 08380/05, 25/02/05, Lillemoen, Øivind, Rute 588, 2730 Lunner Stensrud, Anders, 2750 Gran (N J(L)CH Ullarhov's Gaus - Pippi)
0 AK, Lurven 14389/03, 31/12/02, Ørbeck, Rune, Engervn 28, 2030 Nannestad Nyjordet, Bjørn, 2022 Gjerdrum (Taco Av Hatteråsen - Tussa Av Hatteråsen)
NORSK ELGHUND GRÅ, BRUKSHUNDKLASSE, HANNHUND.
1 BK, 1 BKK, CERT, 3 BHK, Lukkas 12715/04, 12/05/04, Rambøl, Tore, Strengen, 1860 Trøgstad Østby, Johannes, 1860 Trøgstad (N UCH Fjellskogen's Varg - INT N UCH N J(L)CH Fagerjorden's Ulla)
1 BK, 2 BKK, CK, Grom Av Jeskefjell 22749/04, 01/09/04, Haugen, Magnar, Kjølvg 145, 2760 Brandbu Moland Åge Og Torunn, 3750 Drangedal (N UCH N J(L)CH Bamse I - N J(L)CH Linda)
1 BK, 3 BKK, Elgheias Ragg 11747/05, 27/03/05, Hornås, Ole-Petter, Hornåsveien, 1940 Bjørkelangen Hornås Ole-Petter A., 1940 Bjørkelangen (N UCH N JCH Losnabakken's Prins Kalix - N S J(L)CH Elgheias Guri)
1 BK, 4 BKK, Peik 21758/03, 27/05/03, Berg, Hans Erik, Granåsen, 2750 Gran Grina, Tore, 2750 Gran (N J(L)CH N UCH Loke - N J(L)CH Tara Av Lirebu)
1 BK, FIN UCH FIN JCH Novikan Niki Fin18223/03, 05/03/03, Haug, Kjell, Kløvberget Terasse 8d, 2032 Maura Tahavainen, Toivo, Finland (FIN UCH FIN JCH NORDV-01 Faitas Fait - FIN JCH Pulkonpojan Milli)
1 BK, Væsjan's Bill 22152/05, 21/05/05, Johannessen, Bjørn, Sørlivn 30 A, 2743 Harestua Velsand Arne Melvin, Velsand Astrid, 2750 Gran (N UCH Væsjan's Smirre - Væsjan's Tobine)
2 BK, Pelle 19112/05, 21/08/05, Dokken, Ole Gunnar, 2640 Vinstra Stenumgård, Knut, 2634 Fåvang (N J(L)CH Zorro - Frøya)
2 BK, Larvmarkens Mikke Fin38990/05, 05/06/05, Hansen, Rolf W, Rud, 2160 Vormsund Nyman, Christer, Finland (S UCH NORD J(L)CH FIN J(L)CH Koimyra's Storm - Larvmarkens Tella)
2 BK, Baus 05657/05, 08/02/05, Grå Lilleeng, Arne, Vennolumsvg 106, 2750 Gran Selman, Arne Bendik, 2009 Nordby (N S UCH N JCH Nico - Blyberget's Bella)
2 BK, Trolljentemyra's Ante 01543/03, 30/12/02, Saaler, Jorunn, Vestsiden, 2860 Hov Haslestad Hans Jørgen, 3178 Våle (N UCH Elgbua's Grei - FINJCH Helapään Tetra)
2 BK, Elgstølen's Boj 13177/04, 08/03/04, Olsen, Gustav, Modumvn 184, 3410 Sylling Olsen Gustav, Olsen Per Gustav, 3410 Sylling (N UCH N J(L)CH Bamse I - Elgstølen's Rugga)
2 BK, Trygg 07278/04, 09/02/04, Blom, Arne, Vestern, 3513 Hønefoss Blom, Arne, 3513 Hønefoss (N S J(L)CH Bastian - Gaupa)
NORSK ELGHUND GRÅ, CHAMPIONKLASSE, HANNHUND.
1 CHK, 1 CHKK, CK, 2 BHK, N UCH N J(L)CH Elglosens Varg 08137/04, 09/03/04, Aamlid, Kjetil, Heimdal, 4760 Birkeland Jorkjen Jan, 4848 Arendal (N UCH N J(L)CH Bamse I - INT N UCH N J(L)CH Rydingens Gilda)
1 CHK, 2 CHKK, CK, 4 BHK, N S UCH N JCH Nico 13771/02, 15/05/02, Lunder, Halvard, Bjørgevn 11, 2730 Lunner Frøvoll, Erland, 3359 Eggedal (N JCH N UCH Væsjan's Rugg - R-B Sara)
NORSK ELGHUND GRÅ, JUNIORKLASSE, TISPE.
1 JK, 1 JKK, CK, Res BTK, A.F.Elgkrona's Toya 16714/06, 31/05/06, Bekkemellem, Hilmar, Viberg, Skybergvegen 263, 2825 Gjøvik Fossmo Arne, 2630 Ringebu (N J(L)CH A.F.Elgkrona's Eno - Elgheias Pia)
1 JK, 2 JKK, Gokstadhaugen's Leela 08980/06, 08/04/06, Sørum Irene og Gustav, Rømminga, Vestmarka, 3271 Larvik Sørum, Irene, 3271 Larvik (N S J(L)CH Birk - N J(B)CH Linnea)
1 JK, 3 JKK, Mira 25107/06, 03/06/06, Sørum, Arild, 2714 Jaren Bjørklund, Tore, 2815 Gjøvik (N J(L)CH Væsjan's Cæsar - N J(L)CH Miff)
1 JK, 4 JKK, Bianca 17414/06, 10/06/06, Osrønningen, Vidar, Lerud, 2436 Våler I Solør Strømhaug, Jørgen, 2580 Folldal (N J(B)CH SJ(LE)CH N S UCH Scott Av Tallo - Hovland's Tale)
1 JK, Happy 05198/06, 26/03/06, Bertoia, Gøran Rostad, Vardalsvg 1141, 2822 Bybrua Haugen, Magnar, 2760 Brandbu (N UCH N J(L)CH Kvitskjæret's Fant Von Fanterud - N UCH N J(L)CH Binna Av Jeskefjell)
1 JK, Mira 05157/07, 01/12/06, Andersen, Rune, 2630 Ringebu Evensen, Knut, 2630 Ringebu (N J(L)CH A.F.Elgkrona's Eno - Eikenesliens Ruska)
1 JK, Selma Heat 06280/06, 26/03/06, Ringen, Annika Og Henning, 2847 Kolbu Ringen, Annika Og Henning/ Dragerengen, Atle, 2847 Kolbu (N J(L)CH Tass - N J(L)CH Milla)
2 JK, Gillerhaugen's Pia 22689/06, 18/07/06, Opphus, Odd, 2625 Fåberg Lilleengen Børre Mathias, 2827 Hunndalen (N J(L)CH Gillerhaugen's Storm - Karpaasin Fanny)
2 JK, A.F.Elgkrona's Sara 16713/06, 31/05/06, Håkensen, Geir, Østvollveien 211, 2830 Raufoss Fossmo Arne, 2630 Ringebu (N J(L)CH A.F.Elgkrona's Eno - Elgheias Pia)
2 JK, Gokstadhaugen's Frida 08986/06, 15/04/06, Irene & Gustav Sørum, Rømminga, Vestmarka, 3271 Larvik Sørum, Irene, 3271 Larvik (INT N S UCH N S J(L)CH SV-02 Lotus - N S J(B)CH Offerdalens Fanta)
NORSK ELGHUND GRÅ, UNGHUNDKLASSE, TISPE.
1 AUK, 1 AUKK, CK, Varga 13053/06, 09/03/06, Dyste, Einar M, Sønsteby, 2850 Lena Lundberg, Willy, 2410 Hernes (N J(L)CH Puck - N S J(L)CH N S UCH Blomskogens Kaisa)
1 AUK, 2 AUKK, CK, 4 BTK, Älg Ols Ronja S39793/2006, 29/03/06, Andersgaard, Bjørn, Frognli, 2830 Raufoss Olsson, Bert, Sverige (FIN JCH FIN UCH Iisun Ilu - Älg Ols Busa)
1 AUK, 3 AUKK, CK, Kimbekkdalen's Frøya 07022/06, 12/04/06, Elstad, Hans Christian, 2630 Ringebu Halmrast Per Ø Og Per, 2864 Fall (N UCH N J(L)CH Kvitskjæret's Fant Von Fanterud - Losnabakken's Binna)
1 AUK, 4 AUKK, Flötmarkens Taika S67908/2005, 29/10/05, Krågsrud, Tor Bjørn, Raastadbakka 25, 2730 Lunner Nilsson, Olle, Sverige (SJCH SUCH FINJCH FINUCH Ero - Kettujärvens Tellu)
1 AUK, Kvitskjæret's Tulla 01719/06, 08/02/06, Navelsaker, Lars M, 2653 Vestre Gausdal Breen Bjørn Arild, Torgeir, Cecilie Og Kåre, 2055 Nordkisa (N J(L)CH Balder - N J(L)CH Berta)
1 AUK, Wilma 14625/06, 09/05/06, Avtjern, Arne, Amundrudvegen 148, 2714 Jaren Johnsen, Robert Og Eibjørg, 2750 Gran (N J(L)CH A-K Bamse - Jerva)
1 AUK, Binna 05196/06, 26/03/06, Lunde, Hans Olaf, Grinakerlinna 93, 2760 Brandbu Haugen, Magnar, 2760 Brandbu (N UCH N J(L)CH Kvitskjæret's Fant Von Fanterud - N UCH N J(L)CH Binna Av Jeskefjell)
2 AUK, E-V Minni 07677/06, 26/03/06, Nilsen, Roald, Finnloftet, 2647 Sør-Fron Monsbakken, Olaf, 2350 Nes På Hedmark (N J(L)CH Varg - Effi)
2 AUK, Roya 14655/06, 06/05/06, Herset, Per, Svingenveien, 2411 Elverum Landfald, Per, 2100 Skarnes (Flåtvikas Roy - Koibåsen's Tinka)
2 AUK, Eira 13247/06, 29/03/06, Stenskjær, Bjørn, Nord-Odal, 2123 Bruvoll Stenskjær, Bjørn, 2123 Bruvoll (Castro - Knektedammen's Nadia)
2 AUK, Tjorven 09587/06, 21/01/06, Bergheim, Ola, Gaarderfeltet, 2850 Lena Bergheim, Harald/ Annel/ Larstuen S, 2850 Lena (S UCH S JCH Kleggelia's Trym - Bella)
2 AUK, Kimbekkdalen's Blia 07023/06, 12/04/06, Halmrast, Per Øveraasen, Søndre Halmrast, 2864 Fall Halmrast Per Ø Og Per, 2864 Fall (N UCH N J(L)CH Kvitskjæret's Fant Von Fanterud - Losnabakken's Binna)
2 AUK, Fara Heat 06278/06, 26/03/06, Ringereide, Kjell, Flagstad, 1929 Auli Ringen, Annika Og Henning/ Dragerengen, Atle, 2847 Kolbu (N J(L)CH Tass - N J(L)CH Milla)
2 AUK, Gjæslia's Raia 04053/06, 12/03/06, Briskodden, Kjell Arvid, Bergli Rute 527, 2870 Dokka Kruke, Kjell, 2636 Øyer (FIN UCH NORD J(L)CH Karpaasin Punte - N J(L)CH Elgbua's Raisa)
2 AUK, Elgstølen's Tyri 08725/06, 16/01/06, Hermansen Håkon/Hemmingby Mette, Kolby, 2050 Jessheim Olsen, Gustav, 3410 Sylling (Elgstølen's Brisk - N UCH Älvkrokens Meja-Rn)
NORSK ELGHUND GRÅ, ÅPEN KLASSE, TISPE.
1 AK, 1 AKK, CK, 2 BTK, Tussi 20210/05, 16/06/05, Karlsen, Bjarne, Faarlund, 2848 Skreia Bergheim Harald/Annel/Larstuen S, 2850 Lena (Karro - Bella)
1 AK, 2 AKK, CK, Skinnemoens Troya 05339/05, 03/03/05, Bjørkeli, Britt Julie, 2881 Aust-Torpa Eidal Leif, 3350 Prestfoss (N UCH N J(L)CH Kvitskjæret's Fant Von Fanterud - N J(L)CH Manta)
1 AK, 3 AKK, CK, Flåtvikas Raska 14842/05, 24/04/05, Herset, Per, Svingenveien, 2411 Elverum Herset Per, 2411 Elverum (Flåtvikas Roy - Kvitskjæret's Zorba)
1 AK, 4 AKK, CK, Kvarnvikens Tilda S32364/2005, 01/05/05, Haslestad, Hans Jørgen, Sørbyvn 411, 3178 Våle Johansson, Lars Alf, Sverige (S J(L)CH S FIN UCH Järvas Björn - S J (L)CH S UCH Dahlholmens Heija)
1 AK, Nicoline 02050/06, 28/08/05, Lunder, Karen Marie, Bjørgevn 19, 2750 Gran Lunder, Karen Marie, 2750 Gran (N S UCH N JCH Nico - Dorte)
1 AK, Væsjan's Mia 06534/06, 21/05/05, Velsand, Arne Melvin, Kverndalslinna 10, 2750 Gran Velsand Arne Melvin, Velsand Astrid, 2750 Gran (N UCH Væsjan's Smirre - Væsjan's Tobine)
1 AK, Snerta 16210/04, 25/04/04, Nilsen, Emil, Jarenstranda 50, 2750 Gran Bergheim, Ola, 2850 Lena (N J(L)CH A-K Bamse - N S J(L)CH Martha Av Lirebu)
1 AK, Åstdalen's Binna 13882/05, 05/06/05, Granmo, Gaute Og Geir, Flåhagvn 33, 2380 Brumunddal Sønsteby Bjørn, 2380 Brumunddal (FIN UCH NORD J(L)CH Karpaasin Punte - Raisa Av Høstskog)
1 AK, Grasmobanens Boffi I I 07207/04, 20/07/03, Grasmo Thor Oddvar Og May Berit, 1954 Setskog Grasmo Thor Oddvar, Grasmo May Berit, 1954 Setskog (FIN N J(L)CH FIN UCH Roki - N S J(L)CH N S UCH Grasmobanens Bonni)
1 AK, Tuva 08384/05, 25/02/05, Engeli, Iver, Onsaker, 3520 Jevnaker Stensrud, Anders, 2750 Gran (N J(L)CH Ullarhov's Gaus - Pippi)
2 AK, Elgåsen's Ranja 15205/03, 28/05/03, Gulbrandsen Tor, Ensrudvegen 4, 2750 Gran Kirkeng Eivind, 1892 Degernes (Peto - Elgåsen's Mia)
2 AK, Skinnemoens Kylie 00202/03, 09/12/02, Nygård, Vidar, Solkroken, 2743 Harestua Eidal Leif, 3350 Prestfoss (N J(L)CH Viktor - N J(L)CH Manta)
3 AK, Veiderens Tiffi 05420/05, 14/03/05, Vingebakken, Per Idar, Nordås, 2848 Skreia Østgård Rune Og Merethe, 3570 Ål (S UCH NORD J(L)CH FIN J(L)CH Koimyra's Storm - N J(B)CH N UCH NMEB-06 Tiff)
3 AK, Tussi Av Thonerroa 17082/05, 02/05/05, Stefferud, Knut L Og Knut F, Bamrud, 2093 Feiring Vestby Rolf, 2123 Bruvoll (Jerry - Laika)
3 AK, Ty Av Lygnamo 13892/05, 20/05/05, Flatlien, Paul, Vestsidevn 848, 2860 Hov Ødegård Kjell, 4590 Snartemo (N J(L)CH Esko Av Gausbu - N J(L)CH Laika)
NORSK ELGHUND GRÅ, BRUKSHUNDKLASSE, TISPE.
1 BK, 1 BKK, CERT, Elgheias Binna 04757/04, 01/08/03, Asphoug, Inge, Jernbanegt 7, 2630 Ringebu Hornås Ole-Petter A., 1940 Bjørkelangen (N J(L)CH N UCH NMEL-00 Elgkrona's Bamse - N S J(L)CH Elgheias Guri)
1 BK, 2 BKK, CK, Ylva 17993/05, 14/06/05, Midtbøen, Anne Ragnhild Og Geir H, Slettemeåsvn 70, 3850 Kviteseid Vala, Tom, 3848 Morgedal (N UCH Fjellskogen's Varg - Ronja Av Jeskefjell)
1 BK, 3 BKK, CK, Doffi 06942/06, 11/02/06, Østgård, Rune, Sando, 3570 Ål Haugen, Magnar, 2760 Brandbu (N UCH N J(L)CH Rex - Raija)
1 BK, 4 BKK, Høgåsknappens Ira 14336/05, 17/05/05, Dyste Einar M/ Johannesen Signe H, Sønsteby, 2850 Lena Grundt Per Toni, 2232 Tobøl (FIN JCH Kyrönmäen Roki - NORD J(L)CH Mestarittaren Missi)
1 BK, Tara 03681/05, 13/02/05, Seim, Torbjørn Og Hege, Fjellbo, 2055 Nordkisa Normo, Roald, 8661 Mosjøen (INT N UCH N J(B)CH Pei Fang Ruff - INT NUCH NJ(BL)CH NORDV03 NV04 Luna)
1 BK, Liss 13887/05, 27/04/05, Klev, Oddvar, Hornslinna, 2760 Brandbu Horrigmo, Ivar, 3721 Skien (N J(L)CH Odin Av Hatteråsen - N J(L)CH Flåttåsens Frøya)
1 BK, Kasurilan Siru Fin28524/03, 07/04/03, Stetrud, Jan Tore, 2656 Follebu Mustonen, Einari, Finland (FIN JCH Lumpelan Mikko - FIN JCH Kasurilan Jutta)
1 BK, Smalmyras T-R Silva 10210/06, 22/04/06, Brøtmo, Kåre, Opsahl Søndre, 2415 Heradsbygd Lileng Sverre, 2427 Plassen (N UCH N J(L)CH Rago - INT N UCH Tjelderåsen's V-Taiga)
1 BK, Mira Av Jeskefjell 22753/04, 01/09/04, Nilsen, Gunnar Holt, Sandungskalven, 0890 Oslo Moland Åge Og Torunn, 3750 Drangedal (N UCH N J(L)CH Bamse I - N J(L)CH Linda)
1 BK, Gokstadhaugen's Lystige Barlinn 04229/05, 02/02/05, Sørum Irene Og Gustav, Rømminga, Vestmarka, 3271 Larvik Sørum Irene E H Og Odd Gustav, 3271 Larvik (N S J(L)CH Birk - N J(B)CH Linnea)
2 BK, Skinnemoens Sherpa 06558/03, 21/03/03, Skaug, Asbjørn, Gravermovn, 3370 Vikersund Eidal Leif, 3350 Prestfoss (N J(L)CH N UCH Grim - N J(L)CH Rali)
NORSK ELGHUND GRÅ, CHAMPIONKLASSE, TISPE.
1 CHK, 1 CHKK, CK, 1 BTK, BIR, 1. BIS N UCH Tara 08938/04, 16/04/04, Egge, Per, Vestrumsbygda 8, 2879 Odnes Burås, Kjell Ove, 1820 Spydeberg (N JCH N UCH Væsjan's Rugg - N J(L)CH Bura)
1 CHK, 2 CHKK, CK, 3 BTK, N UCH N J(L)CH Binna Av Jeskefjell 09445/03, 25/03/03, Haugen, Magnar, Kjølvg 145, 2760 Brandbu Moland Åge Og Torunn, 3750 Drangedal (N UCH N J(L)CH Bamse I - N J(L)CH Linda)
NORSK ELGHUND GRÅ, VETERANKLASSE, TISPE.
1 VETK, 1 VETKK, HP, Dorte 21290/99, 24/09/99, Lunder, Karen Marie, Bjørgevn 19, 2750 Gran Grønstad, Elisabeth, 2450 Rena (N UCH N J(L)CH Prins - Losklangen's Nille)
1 VETK, 2 VETKK, HP, Fauna 20658/99, 17/05/99, Belstad, Arild, Brunstad, 2345 Ådalsbruk Sebjørnsrud, Knut, 3408 Tranby (N J(L)CH Ullarhov's Skrubb - Kaisa)
NORSK ELGHUND GRÅ, OPPDRETTERKLASSE
Gokstadhaugen Kennel stilte med: Gokstadhaugen's Linus f. 08.04.06 1 JK som fikk 1 JKK, CK, eier: Lund, Omar, Beitevegen 5, 2830 Raufoss, Gokstadhaugen's Svipp f. 08.04.06 som fikk 1 JK, 2 JKK eiere Sørum Irene Og Gustav, Rømminga, Vestmarka, 3271 Larvik, Gokstadhaugen's Leela f. 08/04/06 som fikk 1 JK, 2 JKK og Gokstadhaugen's Lystige Barlinn f. 02.02.05 som fikk 1 BK, alle etter samme kombinasjon: (N S J(L)CH Birk - N J(B)CH Linnea) Oppdr.: Irene & Gustav Sørum, 3271 Larvik
1 OPPDK HP, Gokstadhaugen Kennel, Irene & Gustav Sørum, Rømminga, 3271 Larvik.
NORSK ELGHUND SORT, ÅPEN KLASSE, HANNHUND.
2 AK, Rønninglia's Bonso 12809/03, 27/05/03, Søsveen, Kåre, 2345 Ådalsbruk Haugen Nils, 6610 Øksendal (N J(B)CH INT N UCH NV-01-02-03 Spitz - N J(B)CH Pia)
NORSK ELGHUND SORT, BRUKSHUNDKLASSE, HANNHUND.
1 BK, 1 BKK, CERT, BIR 3.BIS
Peik 09756/06, 16/03/06, Bolstadgård, Fredrik Gedde, 1954 Setskog Ekberg, Trond Otto, 1476 Rasta (N UCH NV-04-06 Varg Av Elgberget - Tille Av Harvehaugen)