Vestoppland elghundklubbs utstilling ble avholdt på Felleskjøpet, Lena 29.mars Word-doc til nedlasting

Bilder tatt av Ralf Campbell: HER

Det var påmeldt 89 hunder, derav 19 Jämthunder, 65 Norsk elghund grå, og 5 Svarthunder.

Kjell Øybakken dømte jämthunder, NEG tisper og svarthunder.

Torbjørn Granheim dømte NEG hanner.

Beste hund totalt ble gråhund tispen Mira med eiere Arve og Per Trygve Engen, Biri.

Beste gråhund  hann ble Odin av Tallo. Eier Vidar Luteberget, Lyngdal.

Beste Jämthund Bleikenlia’s Zorro Eier Lene og Svein Holen, Koppang.

Beste Jämthund tispe ble Bjønnhjellen’s Lotta. Eier Gunnar Holth Nilsen, Nordmarka

Beste svarthund ble Kaisa Eier Kjell Enger, Skammestein.

 

Vestoppland elghundklubb vil rette en stor takk til Felleskjøpet, Lena som stiller til disposisjon gratis lokaler og utstillingsplass. Vi takker og utstillere, dommere og egne medlemmer for innsatsen, slik at det ble en flott dag i det fine vårværet på Lena.

 

Henning Ringen, Utstillingsleder

 

Jämthund

Ring: 1 Dommer: Øybakken, Kjell

Juniorklasse Hannhund

1JK 1KK  Marco 14812/08, 25/04/08, Grå E: Hvalstad, Knut, 2843 Eina O: Hvalstad, Knut, 2843 Eina(Lilleskogens Mar - Norrbo-Stugans Sava)

2JK Skubi 16156/08, 24/02/08, Grå E: Skude, Per Joachim, Vestsideveien 1926, 2860 Hov O: Ryden, Kent/Jansson,Klas, 2846 Bøverbru (FIN JCH FIN N UCH N J(L)CH Humu - Porkkasuon Cindy)

Åpen Klasse Hannhund

1AK 1KK Tikko 08490/07, 18/02/07, Grå E: Solli, Finn Sigbjørn, Lensbygda, 2850 Lena O: Nordseth, Per Gunnar, 2838Snertingdal (N UCH N J(L)CH NORDV-06 Tim - Arja)

3AK Trym 15692/08, 03/12/06, Grå E: Sørum, Sigmund, 2668 Lesjaskog O: Estensen, Hans Normann Grande, 7863Overhalla (Doffen - Tail Tip's Samba I I I)

Brukshundklasse Hannhund

1BK 1KK CERT 1BHK BIR Bleikenlia's Zorro 03722/06, 03/03/06, Grå E: Holen Lene Og Svein, Sundflovn 61, Koppang, 2480 Koppang O:Løvbrøtte, Asgeir, 2760 Brandbu (N UCH N J(L)CH King - N UCH N J(L)CH Sari)

1BK CK 2BHK Botnebekken's Arko 17409/07, 23/04/07, Grå E: Hunæs, Johan A, Hunesvn 365, 1910 Enebakkneset O:Sollihagen Per, 2160 Vormsund (FIN JCH FIN UCH Raikukorven Roomeo - S UCH S J(L)CH Bjønnhjellen'sTroya)

1BK 3KK Casper 19680/07, 14/05/07, Grå E: Øyvind Og Odd Breen, Karlstadvn 27, 2040 Kløfta O: Martinsen, Jan, 2150Årnes (FIN N J(L) CH Rusmosan Riki - Skunckenbergs Nahla)

1BK 4KK Botnebekken's Arro 17410/07, 23/04/07, Grå E: Helgesen, Vidar, Rogstadmoen, 2450 Rena O: Sollihagen Per,2160 Vormsund (FIN JCH FIN UCH Raikukorven Roomeo - S UCH S J(L)CH Bjønnhjellen's Troya)

1BK  Bjønnhjellen's Cæsar 12612/06, 17/03/06, Grå E: Solbjør, Hjalmar, Åslendevegen 855, 2825 Gjøvik O: SandinArne Og Liv Rode, 2743 Harestua (FIN JCH FIN UCH Raikukorven Roomeo - N S J(L)CH N S UCHBjønnhjellen's Jenta)

1BK  Storm 19681/07, 14/05/07, Grå E: Kvåle, Tony Hageberg, Aurbergmoen, 2160 Vormsund O: Martinsen, Jan,2150 Årnes (FIN N J(L) CH Rusmosan Riki - Skunckenbergs Nahla)

2BK  Tøff 10823/06, 21/03/06, Grå E: Mathisen, Tor Arne, Vardalsvn 880, 2822 Bybrua O: Hvalstad, Knut, 2843 Eina(N S J(L)CH Brobackhedens Hector - Norrbo-Stugans Sava)

Juniorklasse Tispe

1JK 1KK Aya 13040/08, 12/03/08, Grå E: Stramrud, Sven, Veståsv. 90, 2323 Ingeberg O: Engen Roger/ Sletten Rolf, 2265Namnå (FIN N J(L) CH Rusmosan Riki - Renkirannan Ailu)

Unghund Klasse Tispe

1UK 1KK Anja 01153/08, 16/08/07, Grå E: Linnerud, Terje, Ringsakervn. 250, 2380 Brumunddal O: Flaen, Harald, 4540Åseral (Zako - Zari)

2UK Frøy 15289/07, 21/04/07, Grå E: Skoglund, Morten, Klomsteinrovegen 280, 2836 Biri O: Hvalstad, Knut, 2843Eina (S J(L)CH S UCH Sörombäckens Brasse - Norrbo-Stugans Sava)

Brukshundklasse Tispe

1BK 1KK CERT 1BTK BIM Bjønnhjellen's Lotta 24056/07, 14/04/07, Grå E: Nilsen, Gunnar Holth, Sandungskalven, Nordmarka, 0890 OsloO: Sandin, Arne, 2743 Harestua (N S J(L)CH Larsudden's Balo I - N S J(L)CH N S UCH Bjønnhjellen's Jenta)

1BK 2KK Botnebekken's Ammi 17413/07, 23/04/07, Grå E: Sollihagen, Per, Skogstad, 2160 Vormsund O: Sollihagen Per,2160 Vormsund (FIN JCH FIN UCH Raikukorven Roomeo - S UCH S J(L)CH Bjønnhjellen's Troya)

3BK Kingiuna's Rani 15248/03, 22/02/03, Grå E: Jøranlid, Knut, 2880 Nord-Torpa O: Smestad, Kjell, 2653 VestreGausdal (Uno - Tail Tip's Tutta Ii)

 

NEG Tisper

Ring: 1 Dommer: Øybakken, Kjell

Juniorklasse Tispe

1JK 1KK CK 4BTK Tulla 08995/08, 11/03/08, Grå E: Sveen, Linn H/ Kind, Knut A, Snertingdalsvegen 3454, 2881 Aust-Torpa O:Bjørkeli, Britt Julie/ Granseth, Stig, 2881 Aust-Torpa (Odin - Skinnemoens Troya)

1JK 2KK Elgi 08993/08, 11/03/08, Grå E: Bjørkeli, Britt Julie Og Halvard, Snertingdaslsvegen 3219, 2881 Aust-Torpa O:Bjørkeli, Britt Julie/ Granseth, Stig, 2881 Aust-Torpa (Odin - Skinnemoens Troya)

1JK 3KK Hera Av Lirebu 14558/08, 18/03/08, Grå E: Hauan, Espen, Engerlinna 958, 2864 Fall O: Egge Per, 2879 Odnes(N JCH N UCH Væsjan's Rugg - Mira Av Lirebu)

1JK 4KK Kvithøvdlia's Tikka 23296/08, 18/03/08, Grå E: Nysveen, Steinar, 2890 Etnedal O: Skattebo Kjell Og May, 2940 Heggenes (Bark - Tinka)

2JK Ronja 27574/08, 29/05/08, Grå E: Venger, Johan/Nicolaisen, Aina, Lena, 2850 Lena O: Bergheim, Harald OgAnne Lene/Larstuen, Sjur, 2850 Lena (N J(L)CH A.F.Elgkronas Jerv - Bella)

2JK Pia 27573/08, 29/05/08, Grå E: Brenli, Tommy, Bjørnemyrvegen 16, 2750 Gran O: Bergheim, Harald Og AnneLene/Larstuen, Sjur, 2850 Lena (N J(L)CH A.F.Elgkronas Jerv - Bella)

2JkRøsholmhøgda's Binna 12804/08, 14/04/08, Grå E: Heiplass, Alf, 3532 Flå O: Røsholm, Ole M, 1930 Aurskog(NORD J(L)CH Veikulåsens Heiko - SJ (LÖ)CH Røsholmhøgda's Dina)

2JK Heståsen's Brenna 08442/08, 15/03/08, Grå E: Helle Astri Merethe/ Helle Arve, Gamlevegen 15, 2943 Rogne O:Nyhuus, Vidar, 3614 Kongsberg (N UCH N J(L)CH Lukkas - Skinnemoens Rani)

2JK Lena 19705/08, 01/05/08, Grå E: Berg, Anders, Furnesvn 452, 2320 Furnes O: Berg, Anders, 2320 Furnes (NJ(L)CH Puck - N J(L)CH B K Anna)

2JK  Sandungkalven's Maja 07695/08, 09/02/08, Grå E: Svendsen, Ole Viggo, Morenev 50, 2743 Harestua O: NilsenGunnar H, 0890 Oslo (N UCH N J(L)CH Veikulåsens I-R Odin - Mira Av Jeskefjell)

Unghund Klasse Tispe

1UK 1UK CK 1BTK BIR Mira 20712/07, 02/06/07, Grå E: Arve Og Per Trygve Engen, Snertingdalsvn 384, 2836 Biri O: Engen, Per TrygveOg Arve, 2836 Biri (N J(L)CH NMEL-06 Elglosens Balder - N J(L)CH Stella)

1UK 2KK Hyttmarkens Lotta 11627/07, 16/04/07, Grå E: Wenche Og Håvard Jensen, Funnisaga, 2114 Disenå O: Zahlin Espen, 2114 Disenå (N J(B)CH Varjdalen's Kj King - Binna)

2UK Birka 05490/08, 27/10/07, Grå E: Paulseth, Nils H, Holen, 2848 Skreia O: Hveem, Anton, 2848 Skreia (Zeb -Elgheias Birka)

2UK Laika 05488/08, 27/10/07, Grå E: Johansen, Bjarne, Svestad, 2656 Follebu O: Hveem, Anton, 2848 Skreia (Zeb- Elgheias Birka)

2UK Stella 05485/08, 27/10/07, Grå E: Mosebø, Gunleik, Dalslia 6, 1394 Nesbru O: Hveem, Anton, 2848 Skreia (Zeb- Elgheias Birka)

2UK Sparta 05487/08, 27/10/07, Grå E: Hveem, Christian, Bjørkelund, 2848 Skreia O: Hveem, Anton, 2848 Skreia(Zeb - Elgheias Birka)

2UK Norma 05489/08, 27/10/07, Grå E: Reistabakken, Rolf, Saksumdalen 408, 2608 Lillehammer O: Hveem, Anton,2848 Skreia (Zeb - Elgheias Birka)

Åpen Klasse Tispe

1AK 1KK Nemi 10397/07, 07/04/07, Grå E: Berget, Øyvind, Trønnes, 2480 Koppang O: Berget, Øyvind, 2480 Koppang (NUCH N J(L)CH Knektedammen's Figo - Åsta)

1AK 2KK A.F.Elgkronas Toya 16714/06, 31/05/06, Grå E: Bekkemellem, Hilmar, Viberg, Skybergvegen 263, 2825 GjøvikO: Fossmo Arne, 2630 Ringebu (N J(L)CH A.F.Elgkronas Eno - Elgheias Pia)

3AK Taiga 27713/07, 03/08/07, Grå E: Østli, Trond, Steinsgårdsvn.66, 2032 Maura O: Eskedal, Anne Lise, 2560Alvdal (N UCH Fk-Rai - Sissja)

3AK A.F.Elgkronas Tinka 03405/07, 06/12/06, Grå E: Hjellødegård, Svein Ove, Nordåsveien 70, 2380 Brumunddal O:Fossmo Arne, 2630 Ringebu (N J(L)CH A.F.Elgkronas Eno - Elgheias Pia)

Brukshundklasse Tispe

1AK 1KK CERT 2BTK Smalmyras R-R Ara 25438/07, 09/10/07, Grå E: Torjul, Noralf, 6629 Torjulvågen O: Lileng Sverre, 2427 Plassen(N UCH N J(L)CH Rago - INT N UCH N J(B)CH NORDV-04 Smalmyras Td-Raisa)

1BK 2KK CK 3BTK Bleek Myra's Abba S40574/2007, 03/05/07, E: Frostad, Rolf, Sognavn 14, 3400 Lier O: Eriksson, Sune, Sverige(INT N S UCH N S J(L)CH Trollelgen's Iver - J Bleek Myra's Diva)

1BK 3KK Gyger Av Tallo 05549/06, 04/03/06, Grå E: Igsi, Anne, Igsi Gård, 1820 Spydeberg O: Campbell, Ralf, 1400 Ski(N J(B)CH N UCH NV-04 Lekåsen's Tyr - N S J(B)CH NORD UCH Hedda Av Tallo)

1BK 4KK Pim 25611/07, 03/11/07, Grå E: Olsen, Gustav Eugen, Modumvegen 184, 3410 Sylling O: Haugen, Magnar, 2760 Brandbu (N UCH N J(L)CH Kvitskjæret's Fant Von Fanterud - N UCH N J(L)CH Binna Av Jeskefjell)

2BK Tyri Heat 09087/05, 22/02/05, Grå E: Skyrud, Johnny, 2123 Bruvoll O: Ringen Annika, Ringen Henning Og Dragerengen, Atle, 2847 Kolbu (N S J(L)CH King - N J(L)CH Milla)

2BK Baja 15559/05, 20/04/05, Grå E: Disserud, Hans, Furubakken, 2848 Skreia O: Disserud, Hans, 2848 Skreia (NJ(L)CH Ullarhov's Gaus - N J(L)CH Bjønna)

 

Norsk Elghund Grå

Ring: 2 Dommer: Granheim, Torbjørn

Juniorklasse Hannhund

1JK 1KK CK 2BHK Troll 19174/08, 01/04/08, Grå E: Hagenborg, Anders, Nylinna 65, 2870 Dokka O: Lundbye, Knut-Ola, 2822Bybrua (INT N S UCH N S J(L)CH Trollelgen's Iver - N J(L)CH Ranja)

1JK 2KK HP Losnabakken's K-E Kayaq 17096/08, 19/06/08, Grå E: Bjørnstad, Verner, Narudvegen 224, 2380 Brumunddal

O: Langset Geir Og Berit, 2635 Tretten (SJCH SUCH FINJCH FINUCH Brattefjälls Ero - Kiara)

1JK 3KK HP Bris 09782/08, 14/02/08, Grå E: Granlund, Lars Løken, Mogopvn 1, 2480 Koppang O: Engen, Per Trygve OgArve, 2836 Biri (N UCH N J(L)CH Veikulåsens I-R Odin - N J(L)CH Stella)

1JK 4KK Væsjan's Odin 22540/08, 07/05/08, Grå E: Røstadstuen, Jan O, Steinodden, 2843 Eina O: Velsand, Arne MelvinOg Astrid, 2750 Gran (N UCH Skinnemoens Feiom - Væsjan's Bjønna)

1JK Birk 08992/08, 11/03/08, Grå E: Eng, Erik, Rute 533 Djupåvegen, 2870 Dokka O: Bjørkeli, Britt Julie/ Granseth,Stig, 2881 Aust-Torpa (Odin - Skinnemoens Troya)

1JK A.F.Elgkronas Panto 06103/08, 12/01/08, Grå E: Lauvli, Marianne/ Nordby, A Og T, Vest Torprunden 380, 2870 Dokka O: Fossmo Arne, 2630 Ringebu (N J(L)CH A.F.Elgkronas Eno - Elgheias Pia)

2JK Rapp 20929/08, 08/04/08, Grå E: Ringen, Jan Ivar, Rute 527, 2870 Dokka O: Nerødegård, Syver, 2930 Bagn(Bark - Freya)

2JK Basse 11901/08, 22/02/08, Grå E: Glitten, Kåre, Horstadskauvn 99, 2822 Bybrua O: Volden, Steinar, 2652Svingvoll (Elgheias Tøff - A.F.Elgkronas Frøya)

2JK Rio 19703/08, 01/05/08, Grå E: Dybvig, Kjell, Nesveien 883, 2353 Stavsjø O: Berg, Anders, 2320 Furnes (NJ(L)CH Puck - N J(L)CH B K Anna)

2JK Mattis 09783/08, 14/02/08, Grå E: Haugom, Tormod O: Engen, Per Trygve Og Arve, 2836 Biri (N UCH N J(L)CHVeikulåsens I-R Odin - N J(L)CH Stella)

3JK  Fjellykja's Buster 07705/08, 22/02/08, Grå E: Briskelund, Paul Ivar, Søndre Ålsvegen 570, 2750 Gran O: Breen

Bjørn Arild, 2055 Nordkisa (N J(L)CH Karro - N J(L)CH Berta)

0JK Sandungskalven's Peik 17177/08, 30/05/08, Grå E: Rostad, Ole Christian, Wilberg Gård, 2860 Hov O: NilsenGunnar H, 0890 Oslo (N J(L)CH Grom Av Jeskefjell - N J(L)CH Sandungskalven's Vår)

0JK Balder 27572/08, 29/05/08, Grå E: Alm, Halvor, Almskogen 5, 2830 Raufoss O: Bergheim, Harald Og AnneLene/Larstuen, Sjur, 2850 Lena (N J(L)CH A.F.Elgkronas Jerv - Bella)

KIP Emil 27571/08, 29/05/08, Grå E: Bergheim, Ola, Gaarderfeltet, 2850 Lena O: Bergheim, Harald Og AnneLene/Larstuen, Sjur, 2850 Lena (N J(L)CH A.F.Elgkronas Jerv – Bella)

Unghund Klasse Hannhund

1UK 1KK CK  Jon 25604/07, 05/11/07, Grå E: Haugsbakken, Iver, Haugsbakken 7, 2770 Jaren O: Haugen, Magnar, 2760 Brandbu (N J(L)CH Grom Av Jeskefjell - Raija)

1UK 2KK HP Doffen Suul 09151/08, 13/12/07, Grå E: Morstad, Lars Otto, Lynnebakka 273, 2711 Gran O: Aaslund Johannes,2850 Lena (Blyberget's Buster - Bibbi Suul)

1UK 3KK Bob 17389/07, 26/04/07, Grå E: Granum, Endre, 2864 Fall O: Vingebakken, Per Idar, 2848 Skreia (FIN UCHNORD J(L)CH Peukaloisen Nikke - Veiderens Tiffi)

2UK Karo 25606/07, 03/11/07, Grå E: Oddmund Og Leander Gaptjern, 3539 Flå O: Haugen, Magnar, 2760 Brandbu(N UCH N J(L)CH Kvitskjæret's Fant Von Fanterud - N UCH N J(L)CH Binna Av Jeskefjell)

2UK Falko 23683/07, 14/07/07, Grå E: Holm, Leif Erling, Østgrenda, 2090 Hurdal O: Greni, Birgit Og Per Chr., 2160 Vormsund (N J(L)CH Karro - Vindmyras Mira)

2UK Buster 20709/07, 02/06/07, Grå E: Furuseth, Harry, Langengvn.72, 2870 Dokka O: Engen, Per Trygve Og Arve, 2836 Biri (N J(L)CH NMEL-06 Elglosens Balder - N J(L)CH Stella)

Åpen Klasse Hannhund

1AK 1KK Gokstadhaugen's Linus 08974/06, 08/04/06, Grå E: Lund, Omar, Beitevegen 5, 2830 Raufoss O: Sørum, Irene, 3271 Larvik (N S J(L)CH Birk - N S J(B)CH Linnea)

1AK 2KK Væsjan's Smirre 17250/07, 04/04/07, Grå E: Arne Melvin Og Astrid Velsand, Kverndalslinna 10, 2750 Gran O:Velsand Arne Melvin, Velsand Astrid, 2750 Gran (INT N S UCH N S J(L)CH Trollelgen's Iver - Væsjan's Lotta)

2AK Hagbart 11721/04, 15/05/04, Grå E: Vasveen, Dag Harald, Rute 513, 2848 Skreia O: Grøndahl, Ivar, 2340 Løten(NORD J(L)CH Hero Av Gunmark - N J(L)CH Tussi)

2AK Gillerhaugen's Bring 22688/06, 18/07/06, Grå E: Randen, Ole, 2881 Aust-Torpa O: Lilleengen Børre Mathias, 2827 Hunndalen (N J(L)CH Gillerhaugen's Storm - Karpaasin Fanny)

2AK Baldrian 08049/05, 18/04/05, Grå E: Flattum, Magnar, Vestsidevn. 1120, 2860 Hov O: Rust Astrid Og Guttorm,3550 Gol (N UCH N J(L)CH Rago - N UCH N J(L)CH Tiril I I)

Brukshundklasse Hannhund

1BK 1KK CERT 1BHK BIM Odin Av Tallo 20882/06, 06/10/06, Grå E: Luteberget, Vidar, 3624 Lyngdal I Numedal O: Campbell, Ralf, 1400 Ski (N UCH N J(L)CH Rago - INT NORD UCH N S J(B)CH Fagerjorden's Kaisa)

1BK 2KK CK  Maximus 10938/04, 14/05/04, Grå E: Nordby, Jan Helge, Hunder, Barlund, 2636 Øyer O: Vala, Tom, 3848Morgedal (N UCH Fjellskogen's Varg - N J(L)CH Ronja Av Jeskefjell)

1BK 3KK CK 4BHK Røff Av Lomesli 11871/06, 27/03/06, Grå E: Venger, Johan Og Anders, Lena, 2850 Lena O: Johnsen Guttorm, 2750 Gran (N UCH N J(L)CH Ekko – Jerva)

1BK 4KK Novikan Burre FIN32217/07, 24/04/07, Grå E: Fossmo, Per Kristian/ Andersen, Jan, Moheim, 2634 Fåvang O:Tahvanainen, Toivo, Finland (N J(L)CH NMEL-06 Elglosens Balder - Mäentaustan Sissi)

1BK Aron 20675/07, 06/03/07, Grå E: Olbergsveen, Terje, Herstadhagenveien, 2410 Hernes O: Lundberg, Bjørn Willy, 2410 Hernes (N J(L)CH Puck - N S J(L)CH N S UCH Blomskogens Kaisa)

1BK Blåmann 08099/06, 10/02/06, Grå E: Lund, Tom Morten, Storgt 9, 2870 Dokka O: Storengen, Daniel Nysveen,2890 Etnedal (FIN UCH NORD J(L)CH Hirviantin Roni - Vamyras C-Maja)

1BK Sandungskalven's Ak-Tass 12570/07, 06/03/07, Grå E: Haave, Aage, Nyhushøgda 86, 2355 Gaupen O: Nilsen Gunnar H, 0890 Oslo (N J(L)CH A-K Bamse - N J(L)CH Sandungskalven's Vår)

1BK Changs 06999/02, 17/03/02, Grå E: Skyrud, Johnny, 2123 Bruvoll O: Flaen, Roger, 2114 Disenå (N J(B)CHBaias - Frøsålias Cessi)

2BK Cm Rebel 09580/06, 21/01/06, Grå E: Michelet, Christine, Granstubben 14, 1358 Jar O: Bergheim, Harald/ Annel/Larstuen S, 2850 Lena (S UCH S JCH Kleggelia's Trym – Bella)

2BK Ludvig 04284/04, 16/01/04, Grå E: Kjernlie, Inger Marthe, Brendum, 2653 Vestre Gausdal O: Kjernlie, Harald, 2653 Vestre Gausdal (Falco Av Lirebu - Elgåsen's Nala)

2BK Nordmolia's Leo 06845/07, 23/03/07, Grå E: Englund, Lasse, Normyrkroken 8, 1820 Spydeberg O: NordmoOle-Agnar, Nordmo Mona, 9336 Rundhaug (N UCH N J(L)CH Eikenesliens Ragg - N J(L)CH Vindmyras Varga)

Championklasse Hannhund

1CHK 1KK CK 3BHK N S J(L)CH N S UCH Jarko 11243/03, 30/03/03, Grå E: Nordseth Lars Og Johansen Grete, Barnehjemsgutua, 2410 Hernes O: Nordseth, Trond Og Johan, 2410 Hernes (Jack - Ronja)

 

Norsk Elghund Sort

Ring: 1 Dommer: Øybakken, Kjell

Juniorklasse Hannhund

3JK Bamse 13348/08, 22/03/08, Sort E: Myhre, Jonny, Reinsvollv. 113, 2830 Raufoss O: Ekberg, Trond Otto, 1476Rasta (N UCH N J(B)CH Rajo - Tille Av Harvehaugen)

Unghund Klasse Hannhund

2UK Kullskogens Karius 10375/07, 22/04/07, Sort E: Moe, Ketil, Vikoddvegen 5, 2800 Gjøvik O: Kullerud Arnfinn,1735 Varteig (N UCH Svart Hunden's Brage - Tussi Av Elgberget)

Juniorklasse Tispe

1JK 1KK My 13349/08, 22/03/08, Sort E: Ekberg, Trond Otto, Vestavn 22, 1476 Rasta O: Ekberg, Trond Otto, 1476 Rasta(N UCH N J(B)CH Rajo - Tille Av Harvehaugen)

1JK 2KK Svart Hunden's Eyla 05773/08, 02/02/08, Sort E: Lien, Helge Otto, 2631 Ringebu O: Storhaug, Tore, 5452 Sandvoll (N UCH Serinabakken-Carex - N J(B)CH N UCH Ville Av Harvehaugen)

Unghund Klasse Tispe

1UK 1KK CK 1BTK BIR Kaisa 12923/07, 09/05/07, Sort E: Enger, Kjell, 2950 Skammestein O: Hestad, Sigmund, 6430 Bud (N J(B)CHDon - N J(B)CH Forsethbergets Tyra Andrea)

 

BILDER: Bildetekst som filnavnene: FOTOS: Ralf Campbell

BIR NES Lena.JPG

NEG BIR BIM Lena.jpg

1BK 4BKK Botnebekken’s Arro.jpg

1UK 1UKK Anja.jpg

1BHK Troll og BIS Mira.jpg

4Bhk Røff av Lomesli.jpg

Beste junior tisper.jpg

BIR Jämthund Zorro.jpg

BIR NES KAISA og stolte eiere.JPG

Dommer og elev.jpg