Gruppe 05 - Spisshunder

Jämthund

Ring: 1 Dommer: Frostad, Rolf

Juniorklasse - Hannhund

1

 

Veikulåsens R-M Ekko 23662/05, 01/09/05, Grå Andreassen, Tom Freddy, Herrevn 164, 3960 Stathelle Skiaker Leif Og Liv, 2690 Skjåk (FIN UCH FIN JCH Mustankorven Rambo - FIN JCH FIN UCH Kuorikan Miina)

1 JK 1JKK HP

Åpen Unghund Klasse - Hannhund

2

 

Västjämtens Cesar S69193/2004, 19/11/04, Grå Molia, Kåre, Postboks 507, 3342 Åmot Antonsson, Peter, Sverige (S UCH S JCH Bleckås Khan - Akka)

3 AUK

3

 

Lilleskogens Sarek 16127/05, 07/12/04, Grå Songe, Morten, 4909 Songe Bjørnbakk Leif, 4865 Åmli (S JCH Fäbohöjdens Krut - Bäcklistugans Ronja)

1 AUK 1 AUKK

Åpen Klasse - Hannhund

4

 

Jaktvollens Nikko 11450/04, 30/04/04, Grå Flatland, Jahn Erik Gulbrandsen, 3891 Høydalsmo Kvam Snorre Ward Og Eilertsen Nina Mari, 7355 Eggkleiva (INT N S UCH N J(B)CH N J(L)CH Jaktvollens Sarek - N UCH Jaktvollens Iza)

1 AK

5

*

Mio 08943/03, 03/04/03, Grå Hvalstad, Knut, 2843 Eina Hvalstad, Knut, 2843 Eina (N S J(L)CH Brobackhedens Hector - Norrbo-Stugans Sava)

1 AK 2 VK

6

*

Haugmyra's Taivo 10782/00, 03/05/00, Grå Sveen, Harald, Hjembu, 4950 Risør Skarphol Ola-Magne, Skarphol Jørån Slettum, 2114 Disenå (Ryvikens Zetor - Haugmyra's Kirja)

2 AK

7

*

Ludde 08944/03, 03/04/03, Grå Rolund, Ola, Bønsnesvn 216, 3530 Røyse Hvalstad, Knut, 2843 Eina (N S J(L)CH Brobackhedens Hector - Norrbo-Stugans Sava)

1 AK 1 VK CERT 1 BHK BIR BIS

Åpen Unghund Klasse - Tispe

8

*

Kingiuna's Fenja 25123/04, 28/08/04, Grå Lien, Anette, Kleivgrend, 3870 Fyresdal Smestad Kjell, 2653 Vestre Gausdal (N S UCH N S J(L)CH Morbergs-Gårdens Ragg - Tail Tip's Tutta Ii)

2 AUK

Åpen Klasse - Tispe

9

 

Mira Heat 10443/04, 14/04/04, Grå Trydal, Jens, 4980 Gjerstad Ringen Annika, Ringen Henning Og Dragerengen, Atle, 2847 Kolbu (N FIN UCH FIN JCH Vasurin Elvis - N J(L)CH Tørrgeirstølen's Anja)

IM

10

 

Holmsjöns Tikka S45519/2004, 09/06/04, Grå Melby, Knut, 3656 Atrå Ensson Bo/Johansson Anneli, Sverige (S J(L)CH Tass - Holmsjöns Gina)

2 AK

11

 

Stella 10850/04, 16/04/04, Grå Nubberud Asbjørn Og Anne Line, 3350 Prestfoss Nubberud, Asbjørn, 3350 Prestfoss (Noligåln's Astor - Loötorpets Dilba)

0 AK

Karelsk Bjørnhund

Ring: 1 Dommer: Frostad, Rolf

Juniorklasse - Hannhund

12

 

Kaizer 23283/05, 27/09/05, Sort/Hvit Bakke, Hans Olav, 3870 Fyresdal Pettersen Berit Og Arne Martin, 1970 Hemnes (Oulojärven Kessu - FIN JCH FIN BCH Salo-Sissin Salsa)

1 JK 1JKKK HP

Juniorklasse - Tispe

13

 

Freia 23291/05, 27/09/05, Sort/Hvit Langerud, Arne Håkon, 3277 Steinsholt Pettersen Berit Og Arne Martin, 1970 Hemnes (Oulojärven Kessu - FIN JCH FIN BCH Salo-Sissin Salsa)

1 JK 1JKK

Åpen Unghund Klasse - Tispe

14

 

Canis Ar'ctos Emma S37606/2005, 29/04/05, Sort/Hvit Brattestå, Atle, Fossan, 3174 Revetal Larsson, Kjell, Sverige (Karjunevan Temu - Canis Ar'ctos Hilo)

1 AUK 1 AUKK HP

NEG Tisper

Ring: 1 Dommer: Frostad, Rolf

Juniorklasse - Tispe

15

 

Varga Av Gausbu 19172/05, 08/08/05, Grå Lillebuen, Øyvind, Bråtåsvn 44, 3400 Lier Frantzen, Stein, 3880 Dalen (N UCH Raulandheias Loke - Dixie Av Gausbu)

IM

16

 

Lyna Av Jeskefjell 21342/05, 15/07/05, Grå Andersen, Bjørn Tore, 3850 Kviteseid Moland Åge Og Torunn, 3750 Drangedal (N UCH N J(L)CH Rago - Lita Av Lygnamo)

IM

17

 

Ylva 17993/05, 14/06/05, Grå Midtbøen, Anne Ragnhild Og Geir H, Slettmgåsvn 70, 3850 Kviteseid Vala, Tom, 3848 Morgedal (N UCH Fjellskogen's Varg - N UCH Ronja Av Jeskefjell)

1 JK 1 JKK

Åpen Unghund Klasse - Tispe

18

 

Skinnemoens Eida 05340/05, 03/03/05, Grå Eidal, Leif, Skinnemoen, 3350 Prestfoss Eidal Leif, 3350 Prestfoss (N UCH N J(L)CH Kvitskjæret's Fant - N J(L)CH Manta)

1 AUK 3 AUKK

19

 

Flåttåsens Laika 11950/05, 12/05/05, Grå Dahle, Åge, 3753 Tørdal Brosdal Joar Og Marianne, 3750 Drangedal (N UCH N J(L)CH Rago - N J(L)CH Flåttåsens Topsy)

0 AUK

20

 

Førsdølen's Janka 14446/05, 03/04/05, Grå Moland, Torunn Og Åge, 3750 Drangedal Festervoll May-Britt, Festervoll Henning, 3870 Fyresdal (N J(L)CH Koimyra's Ero - N UCH N J(L)CH Solbråten's Jerva)

2 AUK

21

 

Vidsjås Tara 24496/05, 11/04/05, Grå Miland, Eivind, 3658 Miland Lundtveit Kjell Johnny, 4745 Bygland (N UCH N J(L)CH Rago - Vidsjås Laika Ii)

1 AUK 5 AUK

22

*

Gokstadhaugen's Lystige Barlinn 04229/05, 02/02/05, Grå Sørum Irene Og Gustav, Rømminga, Vestmarka, 3271 Larvik Sørum Irene E H Og Odd Gustav, 3271 Larvik (Birk - N J(B)CH Linnea)

1 AUK

23

 

Kikki Av Gausbu 05238/05, 15/02/05, Grå Selås, Nils Olaf, 4845 Selåsvatn Frantzen Stein, 3880 Dalen (N UCH NV-99 R-B Rein - Tiril Av Gausbu)

0 AUK

24

 

Spidi 10155/05, 08/04/05, Grå Kostveit, Svein Inge, 3890 Vinje Kostveit, Halgeir, 3890 Vinje (N J(L)CH Esko Av Gausbu - Raulandheias Jervi)

2 AUK

25

 

Haugantoppen's Frøya 13050/05, 18/05/05, Grå Tveiten, Bjørn, Sauheradsvn 80, 3683 Notodden Kjærås, Kristoffer, 3158 Andebu (N UCH N J(L)CH Valdus - N J(L)CH Trolljentemyra's Zita)

2 AUK

26

 

Flåttåsens Toya 11949/05, 12/05/05, Grå Melås, Torbjørn, Kjosen, 3750 Drangedal Brosdal Joar Og Marianne, 3750 Drangedal (N UCH N J(L)CH Rago - N J(L)CH Flåttåsens Topsy)

2 AUK

27

 

Frigg 13888/05, 27/04/05, Grå Horrigmo, Ivar, Tuftevn 75, 3721 Skien Horrigmo, Ivar, 3721 Skien (N J(L)CH Odin Av Hatteråsen - N J(L)CH Flåttåsens Frøya)

2 AUK

28

 

Førsdølen's Tara 14444/05, 03/04/05, Grå Adolfsen, Per-Egil, Asdalsvn 218, 3960 Stathelle Festervoll May-Britt, Festervoll Henning, 3870 Fyresdal (N J(L)CH Koimyra's Ero - N UCH N J(L)CH Solbråten's Jerva)

1 AUK 2 AUKK

29

 

Flåttåsens Tinka 11948/05, 12/05/05, Grå Melås, Arne Jørgen, Kjosen, 3750 Drangedal Brosdal Joar Og Marianne, 3750 Drangedal (N UCH N J(L)CH Rago - N J(L)CH Flåttåsens Topsy)

1 AUK 4 AUKK

30

 

Tyra 08674/05, 06/03/05, Grå Esse, Lars, Vinjevn 11, 3960 Stathelle Dahl, Torstein, 3960 Stathelle (N J(L)CH Koimyra's Ero - Bessi)

1 AUK 1 AUKK HP

Åpen Klasse - Tispe

31

 

Leita 07182/04, 17/12/03, Grå Bruun, Vidar, Holmane, 3750 Drangedal Hagen, Rune, 3750 Drangedal (Truls - Drivheia's Hera)

2 AK

32

 

Arja 15525/04, 20/05/04, Grå Lindseth, Randi, Lindsethveien 25, 3090 Hof Lofsberg Ingar/ Auen Anders, 3090 Hof (FINUCH FINJCH SUCH SJ()CH Tino - N J(L)CH Dixi)

2 AK

33

 

Varga 10941/04, 14/05/04, Grå Moen, Reidar, 3850 Kviteseid Vala, Tom, 3848 Morgedal (N UCH Fjellskogen's Varg - N UCH Ronja Av Jeskefjell)

1 AK CK 1BTK BIM

34

 

Olga 10194/03, 11/04/03, Grå Benjaminsen, Rita Helen, Brattvegen, 5450 Sunde I Sunnhordland Almeland, Lars Kåre, 5710 Skulestadmo (N J(L)CH Garm - Lisa)

2 AK

35

 

Räisa 20883/04, 10/05/04, Grå Verpe, Alf, Garvikvn 200, 3800 Bø I Telemark Anderssen, Åse S, 2004 Lillestrøm (Raggen - Jeppedalens Pia)

0 AK

Norsk Elghund Grå

Ring: 2 Dommer: Nilsen, Oscar W.

Juniorklasse - Hannhund

36

 

Baus 17990/05, 14/06/05, Grå Vala, Helene Og Tom, Bjålandsvegen, 3848 Morgedal Vala, Tom, 3848 Morgedal (N UCH Fjellskogen's Varg - N UCH Ronja Av Jeskefjell)

2 JK

37

 

Trym Av Gausbu 19169/05, 08/08/05, Grå Fjellstad, Rune, Heivannsvn 356, 3748 Siljan Frantzen, Stein, 3880 Dalen (N UCH Raulandheias Loke - Dixie Av Gausbu)

1 JK 2 JKK

38

 

Gråfelddråpas Bjønn 24980/05, 18/11/05, Grå Rua, Sigbjørn, Dalen, Bolkesjø, 3680 Notodden Risnes, Harald, 5455 Halsnøy Kloster (N J(L)CH N UCH Siko - Gråfelddråpas Gyda)

1 JK 3 JKK

39

 

Birk Av Gausbu 19168/05, 08/08/05, Grå Wårstølen, Vidar, 3691 Gransherad Frantzen, Stein, 3880 Dalen (N UCH Raulandheias Loke - Dixie Av Gausbu)

1 JK 1 JKKK HP CK 2 BHK

40

 

Rusken 01873/06, 20/10/05, Grå Hovland, Tom Roger, 2653 Vestre Gausdal Pinløkken, Kjell Magne, 2634 Fåvang (Bamse - Bjanca)

2 JK

41

 

Væsjan's Troll 22153/05, 21/05/05, Grå Fjeld, Asbjørn, 2133 Gardvik Velsand Arne Melvin, Velsand Astrid, 2750 Gran (N UCH Væsjan's Smirre - Væsjan's Tobine)

1 JK 4 JKK

42

 

Åstdalen's Birk 13879/05, 05/06/05, Grå Barstad, Jan, 3841 Flatdal Sønsteby Bjørn, 2380 Brumunddal (FIN UCH FIN N J(L)CH Karpaasin Punte - Raisa Av Høstskog)

2 JK

43

 

Varg Av Gausbu 19167/05, 08/08/05, Grå Nedrebø, Inge, Veum, 3870 Fyresdal Frantzen, Stein, 3880 Dalen (N UCH Raulandheias Loke - Dixie Av Gausbu)

2 JKK

Åpen Unghund Klasse - Hannhund

44

 

Hannibal 01515/05, 17/11/04, Grå Haukland, Nils Arvid, Ringeriksvei 651, 3330 Skotselv Grøtterud, Ingar, 3647 Hvittingfoss (N J(L)CH Ullarhov's Gaus - Tara Av Hatteråsen)

2 AUK

45

 

Elgheias Loke 01246/05, 29/11/04, Grå Nordjordet, Halvor, 3864 Rauland Hornås Ole-Petter A., 1940 Bjørkelangen (N UCH N J(L)CH Bamse I - N S J(L)CH Røsholmhøgda's Ila)

2 AUK

46

 

Ruggen 13883/05, 27/04/05, Grå Aadna, Steinar, Pollenvn 12, 3720 Skien Horrigmo, Ivar, 3721 Skien (N J(L)CH Odin Av Hatteråsen - N J(L)CH Flåttåsens Frøya)

1 AUK

47

 

Eikenesliens Brage 02444/05, 17/11/04, Grå Lien, Torgrim, 3766 Sannidal Lien Torgrim, 3766 Sannidal (N UCH N J(L)CH Rago - Linka I I I)

1 AUK 4 AUKK

48

 

Losnabakken's Bamse 15974/05, 17/03/05, Grå Gjøystdal, Hans Åsmund, 3650 Tinn Austbygd Langset Geir, 2634 Fåvang (N J(L)CH Elgklöfen's Täppaz - N J(L)CH N UCH NORDUV-02 Losnabakken's Xena)

2 AUK

49

 

Teddy Av Gausbu 05237/05, 15/02/05, Grå Bilstad Birgit Og Anna, Kilenvn 446, 3840 Seljord Frantzen Stein, 3880 Dalen (N UCH NV-99 R-B Rein - Tiril Av Gausbu)

1 AUK 2 AUKK HP

50

 

Tass Av Torsdal 16270/05, 04/05/05, Grå Fjellheim, Tor, Torsdalsvn 1, 3766 Sannidal Fjellheim Tor Og Tom, 3766 Sannidal (N J(L)CH Koimyra's Ero - N J(L)CH Tanja Av Gausbu)

1 AUK 1 AUKK HP

51

 

Vegadalen's Teddy 14981/05, 14/04/05, Grå Isaksen, Jørn, Snurråsen 35 B, 3748 Siljan Ramm Jonas, 0777 Oslo (N J(L)CH Esko Av Gausbu - FIN BCH FIN UCH Jokioksan Pirta)

1 AUK 5 AUKK

52

 

Balder 08671/05, 06/03/05, Går Gjerstad, Lars Tore, Nensethvn 1025, 3960 Stathelle Dahl, Torstein, 3960 Stathelle (N J(L)CH Koimyra's Ero - Bessi)

0 AUK

53

 

Ringo 08672/05, 06/03/05, Grå Dahl, Janicke, Dalsvn 85, 3960 Stathelle Dahl, Torstein, 3960 Stathelle (N J(L)CH Koimyra's Ero - Bessi)

1 AUK 3 AUKK

Åpen Klasse - Hannhund

54

*

Skinnemoens Bonzo 02948/04, 22/01/04, Grå Bondal, Gunleik, 3622 Svene Eidal Leif, 3350 Prestfoss (N UCH N J(L)CH Bamse I - N J(L)CH Manta)

IM

55

*

Birk 20775/01, 29/09/01, Grå Sørum Irene Og Gustav, Rømminga, Vestmarka, 3271 Larvik Normo, Roald, 8661 Mosjøen (SUCH S NJ(L)CH Roy - INT NUCH NJ(B)CH NV99 NORDV99 Fagerjorden's Mira)

1 AK 2 VK

56

*

Willhem 16208/04, 25/04/04, Grå Bergheim, Ola, Gaarderfeltet, 2850 Lena Bergheim, Ola, 2850 Lena (N J(L)CH A-K Bamse - N S J(L)CH Martha Av Lirebu)

1 AK 1 VK CERT 1 BHK BIR

57

 

Elgstølen's Tyr 13174/04, 08/03/04, Grå Gregersen, Terje, Hugstedvn, 3370 Vikersund Olsen Gustav, Olsen Per Gustav, 3410 Sylling (N UCH N J(L)CH Bamse I - Elgstølen's Rugga)

1 AK 3 VK

58

 

Smalmyras Rv-Tarok 08932/04, 07/04/04, Grå Sveen, Harald, Hjembu, 4950 Risør Lileng Sverre, 2427 Plassen (N UCH Fjellskogen's Varg - INT N UCH N J(B)CH NORDV-04 Smalmyras Td-Raisa)

1 AK 4 VK

59

*

År-Rapp 23325/03, 29/04/03, Grå Nubberud Ola Og Asbjørn, 3351 Prestfoss Høgetveit, Åsmund, 3840 Seljord (N S J(L)CH Ero - Frøya)

1 AK

60

 

Bamse 24720/04, 04/07/04, Grå Stalleland, Karl, Straumnes, 4886 Grimstad Haugen, Trond, 4886 Grimstad (INT N S UCH N S J(L)CH SV-02 Lotus - R-B Freya)

1 AK CK 3 BHK

61

*

Frans Av Jeskefjell 04151/02, 16/02/02, Grå Melås, Torbjørn, Kjosen, 3750 Drangedal Moland Åge, 3750 Drangedal (N UCH N J(L)CH Bamse I - N J(L)CH Linda)

1 AK

62

 

 

9000

*

Høgåsknappens Bamse 08988/04, 12/04/04, Grå Helgesen, Johannes, Tveit, 4850 Åmli Grundt Per Toni, 2232 Tobøl (Peto - Helapään Helka)

1 VK

 

Førsdølen's Trym 17018/04, 20/04/04, Grå Teksle, Hans, 3870 Fyresdal Festervoll May-Britt, Festervoll Henning, 3870 Fyresdal (INT N S UCH N S J(L)CH SV-02 Lotus - N UCH N J(L)CH Solbråten's Jerva)

O AK

Norsk Elghund Sort

Ring: 1 Dommer: Frostad, Rolf

Juniorklasse - Hannhund

63

 

 

9001

 

Svart Hunden's Bino 13010/05, 23/05/05, Sort Nordhus, Rune, Sveingard 26, 5218 Nordstrøno Storhaug Tore Og Berit Ø, 5452 Sandvoll (N UCH Musti - N J(B)CH N UCH Ville Av Harvehaugen)

2 JK

Frolingens Odin 23816/05, 14/09/05, Sort Furre, Bjørn Reidar, Skifteslono 25, 5410 Sagvåg Flatås Arve, 7600 Levanger (N UCH NV-04 Varg Av Elgberget - N UCH Spora

2 JK

 

 

 

 

Åpen Unghund Klasse - Tispe

65

 

Bonita Av Bjønnsteg 09243/05, 22/04/05, Sort Jordal, Torbjørn, Røldalsvn 59, 5750 Odda Varanes Leiv T., Teigen Marit, 5453 Utåker (N UCH Musti - Fanta)

2 AUK

66

 

Alba 04889/05, 29/01/05, Sort Hveem, Knut, Generalsvingen 1, 5454 Sæbøvik Nave, Kai, 6711 Bryggja (Aiko - Kiara)

2 AUK

Åpen Klasse - Tispe

67

*

Sofi Av Bjønnsteg 05282/03, 16/03/03, Sort Varanes Leiv T Og Teigen Marit, Storhaug, 5453 Utåker Varanes Leiv T., Teigen Marit, 5453 Utåker (Bas - Fanta)

1 AK 1 VK