Nittedal og Hakadal Skog, Jakt og Fiskeforenings utstilling på Varpe 14.06.08

Komplett resultatliste for elghundene her. Hele katalogen ligger her, men jeg har ikke resultatene for alle hare- og fuglehundene. Med forbehold om feil.

Picture Gallery SMALL/Bildegalleri (LITE) med BIR-vinnere, finaler + litt til

Picture Gallery LARGE/Bildegalleri (STORT) med BIR-vinnere, finaler + litt til. TUSEN TAKK for all hjelp til å ta bilder - og å vise hunder!

Katalog med noen resultater

Gruppe 05 - Spisshunder
Finsk Spets Ring: 1 Dommer: Aune, Harald
Juniorklasse - Tispe
1 Tiinka 22258/07, 20/03/07, Rød (Jerry - Kiira) Solberg, Marius Daniel Bakk, Gamlevn 43, 2040 Kløfta Flaen, Harald, 4540 Åseral Møtte ikke!

Jämthund Ring: 1 Dommer: Aune, Harald
Juniorklasse - Hannhund
2 Bjønnhjellen's Markko 24053/07, 14/04/07, Grå (N S J(L)CH Larsudden's Balo I - N S J(L)CH N S UCH Bjønnhjellen's Jenta) Formo, Torben, Sagveien 15, 2742 Grua Sandin, Arne, 2743 Harestua 1JK 1JKK CK BIM
3 Sjöstens Pontus S35341/2007, 16/04/07, Grå (SUCH SJ(LÖ)CH Ålbolandets Bellman - K Sjöstens Ellen) Kjøntvedt, Håvard, Nordre Kåsin, 3629 Nore Sjösten, Bengt, Sverige 3JK
4 Arek 22250/07, 01/06/07, Grå (N JCH Kvitskjæret's Rambo - Mårdbergets Eka) Kjær, Frank, Likollen 67b, 1481 Hagan Kuoljok, Anna Og Ingar, 8270 Drag 1JK 2JKK
5 Teddy 15285/07, 21/04/07, Grå (S J(L)CH S UCH Sörombäckens Brasse - Norrbo-Stugans Sava) Høines, Lasse, 2864 Fall Hvalstad, Knut, 2843 Eina 1JK 3JKK
Juniorklasse - Tispe
6 Wilma 15286/07, 21/04/07, Grå (S J(L)CH S UCH Sörombäckens Brasse - Norrbo-Stugans Sava) Andersgaard, Bjørn, Frognli, 2830 Raufoss Hvalstad, Knut, 2843 Eina 2JK
7 Eimi 20756/07, 24/04/07, Grå (FIN JCH FIN N UCH N J(L)CH Humu - N UCH S UCH S JCH Ryvikens Randi) Ringen, Henning, 2847 Kolbu Hellgren, Per, 1870 Ørje 1JK 1JKK CK BIR
9000 Chani 25630/07 05.06.07, Grå (Fagerjorden’s Ruff – Fagerjorden’s Janka) Elisabeth Myrvik, Oslo Halvor Myrvik, Leirfjord 2JK

Norsk Elghund Grå Ring: 1 Dommer: Aune, Harald
Juniorklasse - Hannhund
8 Koimyra's Nero 23673/07, 09/08/07, Grå (FIN JCH Kalliorannan Mosku - FIN JCH Larvmarkens Mira) Voll, Roger, 2120 Sagstua Seigerud Roger, 2223 Galterud 2JK
9 Koimyra's Lucas 23674/07, 09/08/07, Grå (FIN JCH Kalliorannan Mosku - FIN JCH Larvmarkens Mira) Tronbøl, Erling, Auli Nordre, 2100 Skarnes Seigerud Roger, 2223 Galterud 2JK
10 Gokstadhaugen's Birk Jr 14528/07, 31/05/07, Grå (N S J(L)CH Birk - N J(B)CH Linnea) Ellen Og Knut Rusvik, Richard Olsensv 2, 1532 Moss Sørum Irene E H Og Odd Gustav, 3271 Larvik 1JK 1JKK HP
11 Koimyra's Bamse 23675/07, 09/08/07, Grå (FIN JCH Kalliorannan Mosku - FIN JCH Larvmarkens Mira) Breiby, Øystein, 2100 Skarnes Seigerud Roger, 2223 Galterud 2JK
12 Svartkamplia's Leo 19948/07, 14/08/07, Grå (Marco Av Lirebu - Sikka) Arlien, Simen, 2625 Fåberg Brandstad, Johan, 2640 Vinstra 2JK
Unghund Klasse - Hannhund
13 Ds Pio 14951/07, 09/03/07, Grå (N J(L)CH Veikulåsens Wiggen - Vamyras C-Maja) Opsahl, Ole Arnfinn, Opsahl Gård, 3539 Flå Storengen, Daniel Nysveen, 2890 Etnedal 1UK 1UKK CK 3BHK
Åpen Klasse - Hannhund
14 Knektedammen's Storm 08331/06, 12/02/06, Grå (Knektedammen's Bugg - Knektedammen's Tassa) Østensen, Håkon, Vestre Hakloa Gård, 0890 Oslo Næss Harald, 3060 Svelvik 0
Brukshundklasse - Hannhund
15 Gokstadhaugen's Svipp 08976/06, 08/04/06, Grå (N S J(L)CH Birk - N J(B)CH Linnea) Sørum Irene Og Gustav, Rømminga, Vestmarka, 3271 Larvik Sørum, Irene, 3271 Larvik 1BK 2BKK CK 2BHK
16 Balder 11894/06, 28/05/05, Grå (N S J(L)CH King - Mina) Tanum, Harald, Steinerudsvingen 53, 2770 Jaren Taaje, Rune, 2770 Jaren 2BK
17 Odin 11771/03, 15/04/03, Grå (N UCH N JCH Losnabakken's Prins Kalix - N J(L)CH Tinka) Sørlundsengen, Knut, Tyttebærvn 8, 2635 Tretten Bjerke, Odd Erik, 2610 Mesnali Ikke møtt!
18 Skinnemoens Brum 05333/05, 03/03/05, Grå (N UCH N J(L)CH Kvitskjæret's Fant Von Fanterud - N J(L)CH Manta) Roen, Jonny, Rute 527, 2870 Dokka Eidal Leif, 3350 Prestfoss 1BK 1BKK CERT 1BHK BIR BIS-2
19 Røff Av Lomesli 11871/06, 27/03/06, Grå (N UCH N J(L)CH Ekko - Jerva) Venger, Johan Og Anders, Lena, 2850 Lena Johnsen Guttorm, 2750 Gran 1BK 3BKK
20 Skinnemoens Ari 05337/05, 03/03/05, Grå (N UCH N J(L)CH Kvitskjæret's Fant Von Fanterud - N J(L)CH Manta) Toverød, William, Vassengåsen, 1591 Sperrebotn Eidal Leif, 3350 Prestfoss 2BK
21 Kompis 08894/06, 07/01/06, Grå (Buster - Bianca) Skaug, Kjell Erik, Åshøgdvn 165, 2360 Rudshøgda Kurud, Roger, 2380 Brumunddal 1BK 4BKK
Juniorklasse - Tispe
22 Elgheias Rikki 05225/08, 14/06/07, Grå (N UCH Elgheias Ragg - N UCH Donna) Rusvik, Knut/ Strand, Per Arne, Richart Olsensv. 2, 1532 Moss Hornås Ole-Petter A., 1940 Bjørkelangen 0
9000 Chani 25630/07, 05/06/07, Grå (Fagerjorden's Ruff - Fagerjorden's Janka) Elisabeth Myrvik/ Andy Yu, Rødbergveien 7b, 0591 Oslo Myrvik, Halvor, 8890 Leirfjord
2JK
Unghund Klasse - Tispe
23 A.F.Elgkrona's Bonita 05866/07, 25/12/06, Grå (N J(L)CH A.F.Elgkrona's Eno - N JCH Älg Ols Ronja) Harvei, Asbjørn, Vestlivn 20, 1482 Nittedal Fossmo Arne, 2630 Ringebu 0
24 Kolbyjagets Mia 15347/07, 12/02/07, Grå (FINJCH SJ(LÖ)CH SUCH Kruunupään Riki - FIN JCH Kaivoskummun Riitu) Rogstad, Martin Nilsen, Øvre Kolby, 2050 Jessheim Nilsen Martin Rogstad,2050 Jessheim Ikke møtt!
25 Gillerhaugen's Pia 22689/06, 18/07/06, Grå (N J(L)CH Gillerhaugen's Storm - Karpaasin Fanny) Opphus, Odd, Teinlagvegen 37, 2625 Fåberg Lilleengen Børre Mathias, 2827 Hunndalen 2AUK
26 Brodern's Stoja 06765/07, 14/12/06, Grå (S UCH NORD FIN J(L)CH Koimyra's Storm - Røsholmhøgda's Kalinka) Kjernsholen Jeanette Og Dag Olav, Taietveien 16 B, 1940 Bjørkelangen Kjernsholen Dag O., Kjernsholen Tor B., 1930 Aurskog 1AUK 1AUKK
Brukshundklasse - Tispe
27 N J(B)CH Linnea 19260/02, 17/07/02, Grå (N J(L)CH N UCH Victor - Fauni) Sørum, Irene Og Gustav, Rømminga, Vestmarka, 3271 Larvik Lunden, Dagfinn, 4684 Bygland 1BK 6BKK (nr.5)
28 Stavhults Gaupa S42328/2006, 12/05/06, Grå (FIN UCH NORD J(L)CH Karpaasin Punte - Helapään Helka) Prøis, Bjørn Elling, Stubberudvn 164 A, 3031 Drammen Ringström, Andreas, Sverige 2BK
29 Gokstadhaugen's Frida 08986/06, 15/04/06, Grå (INT N S UCH N S J(L)CH SV-02 Lotus - N S J(B)CH Offerdalens Fanta) Irene & Gustav Sørum, Rømminga, Vestmarka, 3271 Larvik Sørum, Irene, 3271 Larvik 1BK 4BKK
30 Trollelgen's Mille 11295/05, 27/02/05, Grå (N J(L)CH N UCH Raulandheias Pan - Trollelgen's Sherpa) Frostad, Rolf, Sognavn 14, 3400 Lier Frostad Rolf, 3400 Lier 1BK 1BKK CERT 1BTK BIM
31 Kasurilan Gamila S33766/2007, 18/09/04, Grå (SFJCH SFUCH Jager - SFJCH Kasurilan Jutta) Olle Nilsson , Afghanistan 1BK 3BKK
32 N J(L)CH Losnabakken's Mia 09560/02, 29/04/02, Grå (N S J(L)CH Pann - N UCH Snerta) Langseth, Geir, Bakkestugua, 2635 Tretten Langset Geir Og Elna Iren, 2635 Tretten 1BK 2BKK CK 2BTK
33 N S J(B)CH Gokstadhaugen's Lystige Barlinn 04229/05, 02/02/05, Grå (N S J(L)CH Birk - N J(B)CH Linnea) Sørum Irene Og Gustav, Rømminga, Vestmarka, 3271 Larvik Sørum Irene E H Og Odd Gustav, 3271 Larvik 1BK 6BKK
Norsk Elghund Sort
Ring: 1 Dommer: Aune, Harald
Juniorklasse - Hannhund
34 Kullskogens Varg 10373/07, 22/04/07, Sort (Svart Hunden's Brage - Tussi Av Elgberget) Andresen, Edgar, 1923 Sørum Kullerud Arnfinn, 1735 Varteig 1JK 1JKK HP
Juniorklasse - Tispe
35 Brekktoppen's Tyra 23133/07, 05/09/07, Sort (N UCH Serinabakken-Carex - N UCH NV-03 Pia) Nordnes, Roger, Fløtlivegen 466, 2390 Moelv Fjeldset John Bjørn Og Dagny Kristin M, 6630 Tingvoll 1JK 1JKK HP

Gruppe 06 - Drivende Og Sporhunder
Drever
Ring: 1 Dommer: Aune, Harald
Juniorklasse - Tispe
36 Eikenese's Jåtta 26371/07, 24/07/07, Rød/ Hvit (N JCH N S UCH Tuthammarens Abbe - N S JCH Brynsåsen's Ronja) Mærli, Åge, Konvaldvn 1, 1940 Bjørkelangen Neset Arne Og Oddny, 4596 Eiken
Brukshundklasse - Tispe
37 Härkilas Acka I S20795/2006, 29/01/06, Rød/Hvit (S UCH S JCH Härkilas Vicko I I - Härkilas Diva I) Trangsrud, Tom Espen, Molstadvn 6, 1480 Slattum Lennartsson, Kjell, Sverige 1BK 1BKK CERT 1BTK BIR BIS
Dunker
Ring: 1 Dommer: Aune, Harald
Brukshundklasse - Tispe
38 Bella 14700/04, 22/05/04, Droplet (N JCH Samson - N UCH Cindi) Mjønli, Trond, Ignav 54, 1912 Enebakk Stubberud, Kjell, 1912 Enebakk 1BK 1BKK CERT 1BTK BIR
Finsk Støver Ring: 1 Dommer: Aune, Harald
Juniorklasse - Hannhund
39 King 04427/08, 07/07/07, Sort/Brun/Hvit (N JCH Prøyslia's Birk - Lundegrinden's Chiba) Fornes, Arnulf, Gamleveien 546, 1484 Hakadal Borten, Martin, 7228 Kvål
Unghund Klasse - Hannhund
40 Ismans Acco S19057/2007, 01/02/07, Trefarget (INT NORD UCH N S JCH RR NV-06 Bruselia's Karo - S JCH RR Kroonmäen Laiko) Aaserud, Terje, Finstadvn 449, 2080 Eidsvoll Henningsson, Christer Og Anna, Sverige
Åpen Klasse - Hannhund
41 Brodern's Aiko 24357/06, 01/06/06, Sort/Brun/Hvit (N JCH Tex - N JCH N J(R)CH Brodern's Hera) Jensen, Mary-Ann Og Hans Johan, Oppdalslinna, 2740 Roa Kjernsholen Dag Olav Og Tor Bjarne, 1930 Aurskog
Brukshundklasse - Hannhund
42 Brodern's Dago-V 19717/05, 17/04/05, Sort/Brun/Hvit (N JCH N UCH Odin - N JCH N J(R)CH Brodern's Hera) Elgrud, Steinar, Lyngvn 4, 1482 Nittedal Kjernsholen Dag O., Kjernsholen Tor B., 1930 Aurskog
Petit Basset Griffon Vendeen Ring: 1 Dommer: Aune, Harald
Unghund Klasse - Hannhund
43 Bøjentan's Iak 21995/06, 25/09/06, Trefarget (N VCH N S UCH N JCH Veni Des Ajoncs De L'aulne - N VCH N S JCH N S UCH Ismans Effi) Sterk-Hansen, Merete, Valenvn 210, 3800 Bø I Telemark Sterk-Hansen, Merete, 3800 Bø I Telemark
Unghund Klasse - Tispe
44 Wildeers Duktiga Dorthy S20993/2007, 29/01/07, Trefarget (Månsäters Tor - S VCH Inkelink's Case Of Money) Eriksen, Ole Martin Og Marianne, Isnesvn 400, 1712 Grålum Olofsson, Magnus Og Jenny, Sverige
Åpen Klasse - Tispe
45 Bluff's Happy Zikka 12676/06, 21/05/06, Trefarget (S VCH S JCH S N UCH Krut's De Lux Dexter - INT N S UCH N JCH NV-00 Hårkollen's Happy Go Lucky Petit) Kvarme, Svend Trygve, Gamle Mossevei 90, 1430 Ås Bakken Solvor, 2324 Vang På Hedmark
Gruppe 07 - Stående Fuglehunder
Breton
Ring: 2 Dommer: Stang, Bjørn
Brukshundklasse - Tispe
46 Reisavannet's B-Guri 22727/05, 26/07/05, Orange/Hvit (Tico - Locar's Shooting Star Zela) Ellefsen, Anders, Skogvn 53, 1482 Nittedal Båtnes Tor Eivin, 9151 Storslett
Engelsk Setter Ring: 2 Dommer: Stang, Bjørn
Unghund Klasse - Hannhund
47 Vettalias Vito 11588/07, 16/02/07, Hvit/Sort (N JCH N UCH Langvella's Kjapp - Vettalias Aqua) Skottun, Stig, Tinngruveveien 9, 1487 Hakadal Drake Edle Løvenskiold Og Fredrik, 1482 Nittedal
Åpen Klasse - Hannhund
48 Bekkensetra's Spot 14170/02, 29/04/02, Hvit/Rød (INT N S UCH Bjønnålia's Trym - Gjendeosen's Tiny) Thorsen, Bjørn Inge, C N R Aamundsensvei 2 B, 1362 Hosle Albech Knut Og Hilde Johanne, 1481 Hagan
49 Bekkegården's Reno 20064/05, 12/08/05, Hvit/Sort (N S UCH N JCH NMFH03-05 Berkjestølen's Hi-Treff - Østkysten's Sue) Oppi, Thorleif, Austvatn, 2133 Gardvik Rønningen Mona, 2120 Sagstua
Brukshundklasse - Tispe
50 Bekkensetra's Lotus 20429/01, 10/08/01, Hvit/Rød (INT N S UCH Bjønnålia's Trym - N S INT UCH Bekkensetra's Tyri) Albech, Knut, Ilavn 4 A, 1481 Hagan Albech Knut Og Hilde Johanne, 1481 Hagan
51 Jentefjellet's Pet 21140/06, 11/10/06, Hvit/Sort (N S UCH N JCH NMFH03-05 Berkjestølen's Hi-Treff - N S INT UCH Jentefjellet's Freke) Kvåle, Svein, Gamle Kroervei 83, 1430 Ås Møllerop, Mette, 4042 Hafrsfjord
52 Lyngåsen's Tyra 04600/05, 07/02/05, Tricolor (N UCH Fuglesetras Bass - Lyngåsen's Mira) Hjortedal, Olav, Kirkegaten 12, 2609 Lillehammer Svendsen Aage, 2635 Tretten
53 Bekkensetra's Tiny 19733/04, 24/07/04, Hvit/Sort (N UCH Tjuvreisn's Pjokken - Bekkensetra's Lotus) Albech Hilde Og Knut, Ilaveien 4, 1481 Hagan Albech Knut Og Hilde Johanne, 1481 Hagan
Gordon Setter Ring: 2 Dommer: Stang, Bjørn
Juniorklasse - Tispe
54 Buskogens Aak Mira 01129/08, 13/05/07, Sort/Tan (Smølarypa's Ante - Kråklifjellet's Keyla) Sirum-Eikre, Marit, Glenneveien 50, 1481 Hagan Svensen Thomas Andre, 1675 Kråkerøy
55 Idrefjällets Dutte S56969/2007, 25/07/07, Sort/Tan (Mountaineer's Dollar - Strandabøskogens Prinsessa) Amdal, Gaute, Lognavn. 89, 2742 Grua Nordin, Steffan, Sverige
56 Buskogens Aak Trixi 01130/08, 13/05/07, Sort/Tan (Smølarypa's Ante - Kråklifjellet's Keyla) Svensen, Thomas André, Buskogen 61, 1675 Kråkerøy Svensen Thomas Andre, 1675 Kråkerøy
Unghund Klasse - Tispe
57 Myklegardens Rypa I I 19548/07, 26/02/07, Sort/Tan (Åshöjdens Cowboy - Myklegardens Enja) Myklebost, Urd, Rud, 2160 Vormsund Myklebost Urd, 2160 Vormsund
Åpen Klasse - Tispe
58 Myklegardens Enja 12155/02, 27/04/02, Sort/Tan (N S UCH NV-98 Birk - Myklegardens Rypa) Myklebost, Urd, Rud, 2160 Vormsund Myklebost Urd, 2160 Vormsund
59 Myklegardens Fauna 15974/06, 25/04/06, Sort/Tan (Brøtteberget's Toddy-Boy - Myklegardens Enja) Myklebost, Urd, Rud, 2160 Vormsund Myklebost Urd, 2160 Vormsund
Brukshundklasse - Tispe
60 Mika 07776/03, 25/03/03, Sort/Brun (N JCH Gordvalls Charm - Chat) Idland, Einar, Kjærlighetstien 23, 3681 Notodden Lehne, Bente Eriksen, 1384 Asker
61 Ugleåsens Huffsetufsa 07884/05, 07/02/05, Sort/Tan (Hovdmyra's Royal - Treknatten's Samba) Uglehus Åse T Og Ove B, Salbuvik 60, 5632 Omastrand Uglehus Åse I Og Ove B, 5632 Omastrand
62 Aasrabben's Rimi I I 16486/06, 04/04/06, Sort/Tan (Gordvalls Hislo - Aasrabben's Ena) Aaseth, Wenche & Henry, Finne Grønnsv 15, 2406 Elverum Aaseth Henry Og Wenche, 2406 Elverum
63 Trollheimens Kira 24089/04, 13/09/04, Sort/Tan (Gordvalls Hislo - Trollheimens Hedda) Larsen, Geir Egil, Skuronnveien 40, 0681 Oslo Løvmon Stein-Vegard, 1914 Ytre Enebakk
Irsk Setter Ring: 2 Dommer: Stang, Bjørn
Brukshundklasse - Hannhund
64 Skåbufjellas Backup 13367/06, 21/04/06, Rød (N UCH N J(K)CH R S-Storm - Kvikneskogen's Kaisa) Bordewich, Einar, Postboks 196, 2021 Skedsmokorset Ekre, Ingebjørg Og Åge, 2643 Skåbu
65 Snorre 12988/06, 11/05/06, Rød (Lyngstua's Jack I I - Luna) Bjørnhaug, Vigdis & Ståle, Rosendalsvn 1, 1166 Oslo Bjørnhaug, Vigdis, 1166 Oslo
66 Aasrabben's Oliver 25480/05, 16/04/05, Rød (Aasrabben's Hink - Aasrabben's Biri) Aaseth, Vilde Og Vebjørn, Solhaug, 2415 Heradsbygd Aaseth Henry, Aaseth Wenche, 2406 Elverum
67 Narefjell's C-Odin 19041/03, 30/08/03, Rød (DK JCH Setterly Aldo - Lyngstua's Millenium Polka) Gjøslien Hans/ Stuverud Sonja, Drengsrudsvn 57 B, 1383 Asker Stuverud Sonja, 3681 Notodden
Juniorklasse - Tispe
68 Mira 12446/07, 15/05/07, Rød (Neadalens Lp-A Scott - Guri Malla's D-Bibapeluba) Gjellan, Elisabet, Høgdefaret 17, 1178 Oslo Gleditsch, Arild, 2318 Hamar
69 Irskesjøen's Gaia 27241/07, 01/05/07, Rød (N UCH Gagganjunis Rhu - Irskesjøen's Zala) Kleivdal, Mette, Trulsebakken 6, 1350 Lommedalen Kingswick Jan Arild/ Nygaard Ingeborg Nina, 9100 Kvaløysletta
Brukshundklasse - Tispe
70 Rastaskogens Bixi 05482/07, 30/01/07, Rød (Lyngstua's Jack I I - Tydalens Ry) Frydenlund Kari/ Søderstrøm Ingemar, Åsheimveien 10, 1476 Rasta Søderstrøm Ingemar, 1476 Rasta
71 Narefjell's E-Ruske-Sara 14214/06, 26/06/06, Rød (N JCH "u S" Orkan - Lyngstua's Millenium Polka) Sonja Stuverud/Hans Gjøslien, Bakkegt 4, 3681 Notodden Stuverud, Sonja, 3681 Notodden
Kleiner Münsterländer Ring: 2 Dommer: Stang, Bjørn
Juniorklasse - Tispe
72 Rødhammerens C-Fia 13105/07, 30/03/07, Brunskimmel (S UCH JCH Väsbys Falco - Rødhammerens Ronja) Karlsen, Espen, Ryen, 2542 Vingelen Løvås Arne, 2420 Trysil
Pointer Ring: 2 Dommer: Stang, Bjørn
Juniorklasse - Hannhund
73 Spåtinden's Odin 07059/07, 05/03/07, Herta (N JCH N UCH Westpoint's Emil - Miss Isabel) Hernæs, Hans-Petter, Fuglåsveien 41 A, 1488 Hakadal Slommerud, Erik, 1488 Hakadal
Unghund Klasse - Hannhund
74 Gitvola's Ets Kanskje 10272/07, 31/01/07, Herta (Gitvola's Atl Tico - Bittermarkas P C Skreppa) Edvardsen, Per Olaf, Bamsefaret 5, 1920 Sørumsand Persson Ove Og Øien Arnhild, 2550 Os I Østerdalen
Vorstehhund Korthåret Ring: 2 Dommer: Stang, Bjørn
Brukshundklasse - Tispe
75 Pigestøls Nora 10059/06, 26/04/06, Brun Skimlet (Felthunden's B F Jeger - Zica) Nyrud, Morten, Vassbonnvn 11, 1410 Kolbotn Reinertsen, Lisbeth Og Helge, 4700 Vennesla
76 Revhibakken's N-Embla 19085/05, 31/08/05, Brunskimlet (A-Sure - Gryingen's Wilma) Dahl, Øystein, Gamleveien 280, 1482 Nittedal Flathagen, Harry, 2380 Brumunddal
77 Rampen's Mth Brisen 02256/07, 25/12/06, Mørk Brunskimmel (Kvitnyken's C Turbo - N S UCH NV-01-04 NMS02 Rampen's Itb Hærli) Baastad, Nina S. Og Kristoffer S., Sørliveien 44, 1482 Nittedal Baastad Nina Smidtsrød, 1482 Nittedal
Vorstehhund Strihåret Ring: 2 Dommer: Stang, Bjørn
Brukshundklasse - Hannhund
78 Gallokåsen's I-Waikato-Silver 14477/06, 24/04/06, Skimlet (INT N S UCH N J(K)CH N JCH Rondeslottet Kf Quick Silver - Gallokåsen's E-Heisann) Schulze, Randi, Tumyrveien 12, 1482 Nittedal Nordhus Hans E., 9900 Kirkenes
Unghund Klasse - Tispe
79 Freja Dk21586/2006, 01/11/06, Lys Skimmel (INT DK S CH DKJ CH Katholts Fini - Vendelboen's Berta) Møller, Anne-Sofie Wiborg, Fagertunvn 114 B, 1358 Jar Gregersen, Peter L., Danmark
Brukshundklasse - Tispe
80 Mälarens Gk Thin Lizzie S36863/2005, 14/04/05, Brunskimlet (Hjortlund's Gismo - Mälarens Jq-Kiri) Aasland, Roger, Ulaveien 155, 3280 Tjodalyng Cederblad, Eva, Sverige
Gruppe 06 - Drivende Og Sporhunder
Basset Hound
Ring: 1 Dommer: Aune, Harald
Juniorklasse - Tispe
9001 Barratini Raringto Go Kcah3237606, 26/06/07, Tricolor (Woferlow Border Patrol - GB CH Woferlow Sweet Caroline For Barrati) Theresa Vålberg / Anne Mette Gløtvo, Tajebråtan, 2090 Hurdal Carol Daykin, Newark, England
Petit Basset Griffon Vendeen Ring: 1 Dommer: Aune, Harald
Åpen Klasse - Tispe
9002 Smilla Of Star Connection 18822/04, 14/08/04, Trefarget (Sealand Petipa - Quite A Dream Of Star Connection) Hareide Kari/ Solhaug Trude H, Lilleveien 10, 1458 Fjellstrand Hareide Kari, Solhaug Trude, 1458 Fjellstrand
Gruppe 07 - Stående Fuglehunder
Irsk Setter
Ring: 2 Dommer: Stang, Bjørn
Brukshundklasse - Hannhund
9003 Rastaskogens B-Yatzy 05475/07, 30/01/07, Rød (Lyngstua's Jack I I - Tydalens Ry) Hansen, Tor Christian, Gamle Kjelsåsvei 47 B, 0492 Oslo Søderstrøm Ingemar, 1476 Rasta
Brukshundklasse - Tispe
9004 u S Kiwi 11476/06, 24/01/06, Rød (Hadseløya's Slark - "u S" Shiba) Martinsen, Jan, Hynnevegen 23a, 2070 Råholt Wittusen Kim A, 2661 Hjerkinn
Pointer Ring: 2 Dommer: Stang, Bjørn
Åpen Klasse - Hannhund
9005 Furukollen's Almsvarten 09381/06, 08/06/05, Hvit/Sort (INT N S UCH S JCH NV-01 Black Luckys Copiad - Søndermosens Sisse) Moen, Odd, Rustelia 72, 1488 Hakadal Ødegård Anne Kathrine, 1407 Vinterbro
Brukshundklasse - Tispe
9006 Gitvola's Ets Leah 10273/07, 31/01/07, Herta (Gitvola's Atl Tico - Bittermarkas P C Skreppa) Ringen, Bjørn Tore, Bekkedalshøgda 4 A, 2070 Råholt Persson Ove Og Øien Arnhild, 2550 Os I Østerdalen